uzun bir zamandır silkroad oynuyorum.ekran kartım 5ay önce yandı ertesi gün ise win7 yükleyıp ekran kartsız oynamaya başladım.sorunsuz 2çar acıyordum sbot ile, ta kiii 4gün önceye kadar.2çar oyunda örnegin facebooka giriyirom yada herhangi bir site açıyorum net kesiliyor.Ama modemin ışıklarında bi değişiklik yok.Anlamadım gitti bazen oyunda değılken bile net kesiliyor sadnessla1

Bir bilgisi olan bu işlerden anlayan kimse varsa yardım ederseniz sevinirim.Gerçekten kötu durumdayım modemdemi arıza vaaar? yoksa ekran kartımdamı bi arıza varr :confused1: yada başka ne olabilir pray:

ekran kartının yanık olmasıyla netının kesılması arasında nasıl bır ılıskı kurdun cozemedım.Sorun Sbotun surumunde olabılır :roll:

sBot charlari ölü gördüğü için dc atması mümkünmü? hiç sbot kullanmadım.

işte bi bağlantı kuramadım bende pc'nin tek eksiği o şuan ve sadece oyunda gitmiyor internet gidiyor komple eekd1

TTnet i bilgilendir. Bizim arkadastada aynı sorun wardı modem ısıklarında sorun yok ama net 2-3 dakıkalıgına gıdıp gelıyordu TTNET i aradım çözdum dedı ama :think:

hanry006 demiş ki:
TTnet i bilgilendir. Bizim arkadastada aynı sorun wardı modem ısıklarında sorun yok ama net 2-3 dakıkalıgına gıdıp gelıyordu TTNET i aradım çözdum dedı ama :think:
mesai saatleri hakkında bi bilgin varmı ttnetın çalışıyorum ancak molalarda ararım :lol:

vay anasını ya nasıl iş bu yemin ederim uyuyo burda artık herkes eskiden sorunumuz olduğunda yardım istediğimizde extra bizzat ilgilenirdi ben hic mennun değilim artık ya :oldie:

7-24 444 0 375 i arayıp arıza kaydı bırakabilirsin eğer sorun hatlardan değilse yarın gidip yeni bir modem almalısın

1) Büyük ihtimal hatlarda bir problem vardır.
2) Modemi genel olarak bir onar.
3) Eğer sorun devam ederse, sorun modemde olabilir veya, modem kablolarında bir kopukluk olabilir.
4) Ekran kartı ile internet bağlantısının bir alakası yoktur.

+Dejavu+

Bilgiliyim
gorkem8181 demiş ki:
uzun bir zamandır silkroad oynuyorum.ekran kartım 5ay önce yandı ertesi gün ise win7 yükleyıp ekran kartsız oynamaya başladım.sorunsuz 2çar acıyordum sbot ile, ta kiii 4gün önceye kadar.2çar oyunda örnegin facebooka giriyirom yada herhangi bir site açıyorum net kesiliyor.Ama modemin ışıklarında bi değişiklik yok.Anlamadım gitti bazen oyunda değılken bile net kesiliyor sadnessla1

Bir bilgisi olan bu işlerden anlayan kimse varsa yardım ederseniz sevinirim.Gerçekten kötu durumdayım modemdemi arıza vaaar? yoksa ekran kartımdamı bi arıza varr :confused1: yada başka ne olabilir pray:
444 0 375 Net hızını düşür malesef neden diyeceksin sanırım 5+ mqbs hız kullanıyorsun veyada 8 o bölgede alt yapı sorunu olabilir bendede öyle oluyordu 8 megabit malesef 2 ye düştü daral: yardımcı olduysam ne mutlu :!!&%&! :!!&%&!

ApartSky demiş ki:
1) Büyük ihtimal hatlarda bir problem vardır.
2) Modemi genel olarak bir onar.
3) Eğer sorun devam ederse, sorun modemde olabilir veya, modem kablolarında bir kopukluk olabilir.
4) Ekran kartı ile internet bağlantısının bir alakası yoktur.
saolasın

Yukarı Alt