Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Jigsaw demiş ki:
_Alone_ demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Allah rahatsız olmuyor demek ki adam oyunda ve herkes gibi oyununu oynuyor. Allah rahatsız oluyorsa kendi ilgilenir. Yapacak gücü mü yok?
O iş ahirette hacım.. :wink1:
O zaman onun sorunu. :wink1: Bizim değil.
Hala bildigini okuyosun jigsaw bu konu hassas bi konu tmm? Sende muslumansın Seni yaratan...Seni bir hicten var edenin ismini tutupta nickine yazamassın anladınmı yazmassın yazarsan bu büyük saygısızlıktır...Bu dmek oluyorki ben onunla kendimi (Haşa Haşa) bir goruyorum demektir buda adilik ukalalık serefsizlik ve hassaffada terbiyesizliktir.. o serefsizin yaptıgına goz yumamayız...ßu yorumlarımızla o adi durduramıyoruz engel olamıyoruz ama Yüce RABB'a havale ediyoruz..
Ve KINIYORUM KINIYORUZ...

Söylediklerine katılıyorum ancak Jiggy nin Müslüman olduğu kanısına nerden vardın..Değil(yani öyle dedi.) Herkesin görüşü farklı sende saygı göstermelisin..

_Alone_ demiş ki:
Söylediklerine katılıyorum ancak Jiggy nin Müslüman olduğu kanısına nerden vardın..Değil(yani öyle dedi.) Herkesin görüşü farklı sende saygı göstermelisin..
Hmm sitede yeniyim herkesi tanımıorum ancak saygımda sonsuzdur her goruse..
Kod:
ßu arada jigsaw:)) sen turksun ama dimi :)

KissMyDaGGeR demiş ki:
_Alone_ demiş ki:
Hmm sitede yeniyim herkesi tanımıorum ancak saygımda sonsuzdur her goruse..
Kod:
ßu arada jigsaw:)) sen turksun ama dimi :)
Bulgar :mrgreen: Türk Türk^^

Jigsaw

Aileden
KissMyDaGGeR demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
_Alone_ demiş ki:
O iş ahirette hacım.. :wink1:
O zaman onun sorunu. :wink1: Bizim değil.
Hala bildigini okuyosun jigsaw bu konu hassas bi konu tmm? Sende muslumansın Seni yaratan...Seni bir hicten var edenin ismini tutupta nickine yazamassın anladınmı yazmassın yazarsan bu büyük saygısızlıktır...Bu dmek oluyorki ben onunla kendimi (Haşa Haşa) bir goruyorum demektir buda adilik ukalalık serefsizlik ve hassaffada terbiyesizliktir.. o serefsizin yaptıgına goz yumamayız...ßu yorumlarımızla o adi durduramıyoruz engel olamıyoruz ama Yüce RABB'a havale ediyoruz..
Ve KINIYORUM KINIYORUZ...
Söylemek istediğimi kendin söylemişsin, bizi ilgilendiren bir durum yok.

Bir ülkeye bağlı değilim, ama kaydım Türk vatandaşı gösteriyor. ^^ Hem b harfi yerine almanca bir harf olan ß yi kullanmıyorum değil mi?

Jigsaw demiş ki:
Allah rahatsız olmuyor demek ki adam oyunda ve herkes gibi oyununu oynuyor. Allah rahatsız oluyorsa kendi ilgilenir. Yapacak gücü mü yok?
Bu forumu bırakıyorum...
Bu kadar terbiyesizlik olmaz.

Maxtech demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Bu forumu bırakıyorum...
katılıyorum..... hemen bir duzeltme forumda dini ve siyasi zıt yonde düsünen bir cok arkadasımız var ki bu variz ortada..
Forumda Siyasi ve Dini konuların konusulmasının Yasaklanmasını talep ediyorum......

Herkesin gorusune saygım vardır ancak Herkesin de bnm gorusume saygılı oolması gereklii....
Olmayacaksa Herkes gorusunu Kendine sakLasın!!!! Talebimi goz ardı etmesseniz iyi olur...

KissMyDaGGeR demiş ki:
Maxtech demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Bu forumu bırakıyorum...
katılıyorum..... hemen bir duzeltme forumda dini ve siyasi zıt yonde düsünen bir cok arkadasımız var ki bu variz ortada..
Forumda Siyasi ve Dini konuların konusulmasının Yasaklanmasını talep ediyorum......

Herkesin gorusune saygım vardır ancak Herkesin de bnm gorusume saygılı oolması gereklii....
Olmayacaksa Herkes gorusunu Kendine sakLasın!!!! Talebimi goz ardı etmesseniz iyi olur...
Ateist galiba en nefret ettiğim en iğrendiğim insan türüdür bu kadar net sölüyorum banlarsada banlasın

Jigsaw

Aileden
@Maxtech; Yanlış bir şey söylemedim, yanlış varsa düzelt. Kimseyi zorla tutmuyoruz burada.

Müslüman olmayan herkes Ateist olmak zorunda değildir. Forum kurallarına uyduğu sürece kimse banlanmaz, burası diğer forumlara benzemez, hiç bir yönetici bir olayı kişiselleştirmez.

@KiSSMyDaGGeR; Senin görüşüne aksi ne söylenmiş acaba? Kur'an'da Allah nickini charına koyanlara küfredin, topic açıp ss ini koyun ayıplayın diye bi ayet varsa neresinde pm atar mısın? Forumda dini ve siyasi konuların konuşulması zaten yasak, fakat bu sadece sizin aleyhinize olunca mı aklınıza gelen bir kural? Hoş, sizin aleyhinize de bişey yazılmadı.

Daha fazla polemik istemiyorum, konu burada kapanmıştır.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt