Rocky Balboa

Bilgiliyim
Arkadaşlar Belki Saçma Gelicek Ama Arabada Hız Yaparken Gaz Vericek Şarkılar Varmı Bildiğiniz ^^ Paylasırsanız İsimlerini Sevinirim.

David Guetta Ft.Chris Willis Gettin Over :)

Taio Cruz (Ft. Kesha) - Dirty Picture

baya varda aklıma gelmiyor geldikçe eklerim :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hazır müzik hakkında konusuyorken 1 hafta önce aklıma gelen ancak hala bulamadıgım eski bir yabancı müzik vardı.Pitbull-Boom boom shake sarkısındaki o testere sesine benzeyen bölüm :P :mrgreen: O eski sarkının adını bilen varsa yazsın lütfen daral:

Crisis demiş ki:
Hazır müzik hakkında konusuyorken 1 hafta önce aklıma gelen ancak hala bulamadıgım eski bir yabancı müzik vardı.Pitbull-Boom boom shake sarkısındaki o testere sesine benzeyen bölüm :P :mrgreen: O eski sarkının adını bilen varsa yazsın lütfen daral:
pitbull'un şarkısınımı arıyorsun yoksa başka birşeymi tam anlayamadım dediğini :mrgreen:

HeartLess*X demiş ki:
Crisis demiş ki:
pitbull'un şarkısınımı arıyorsun yoksa başka birşeymi tam anlayamadım dediğini :mrgreen:
Pitbull un o sarkısının basında calan testereli bölüm varya :mrgreen: onun orjinal müzigini arıyorum :mrgreen:

hayda benny benassi- satisfaction'danmı bahsediyorsun bu mu :mrgreen:

dediğin şarkıda pitbull-move shake drop olmalı sanırım :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt