Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
arkadaslar bir private seerver buldum asya asilli bi site ama adamlar ingilizceye de cevirmisler asli olan oynanabilir bi siteye benziyo ama ben ingilizceden hic bisi cakmadim icin yukleyemedim size sitesini veremde bi zahmet goz atin http://swordspw.l2021.com/ bi bakarsaniz sevinirim orda dedigim gb ingilizce nasil yuklencegi yaziyo benden bu kadar geldigi icin bu kadar yazabildim sizden yardim bekliyorum :wink1:

herseyy güselde sen kimsinn ben sana nasil güwenecemm şimdi yeni girmişin dahaa 1. msj ın.. ne bilecem bunun fake olup olmadıgınıı..biras yargısız infaz oldu sanırım amam ben kusgucu biriyimm sormassam icimde kalır?????????

1-) HosGeldın Aramıza
2-) Bence Buraya Konu Acma Burası SilkroadPrivate Server :)

sizi bilmem ama ben simdiden kafama gore biseylere basip yuklemeye basladim ins. dogru seylere basmisimdir suan 3. part dayim fazla deil 24 part filan kaldi ve silkroada yeni basladim bu siteyede oyundan ark dedi die kait oldum art nietim yok yani kuskulanmayin bosuna

ehuuu ehuu ehuuu nee alkaa buu yaa bu sro deilkiii pehhhhhhhhhhhhh :D bu PERFECT WORLD denen oyunun priwate serweri galibaa pehhhhhh :D

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt