beyler full ınt wızardım :lolmuch:
wızard skıllıne bıde rogue verıyorum rogue 40 lwl kadar vercem pk skıllını accam cunku :mrgreen:

ve beyler wızard skıllının yanında baska acılcak bı skıll varmı hızlı kosma buff felan nasıl desem wızard skıllının yanına hangı skıllı accam Question

cleric sart bence cunku str we int weren buff lari war o bufllar olamdan wizard bi ise yaramaz rouge glr inv olarak bi kombo atara olursun onun icn str buffi icn cleric ac derim ben

Dampyre

Buralıyım
bard da hızlı koşma ve active canavarları passive leştirme var..
cleric te ise defans str int buff ları var karar senin Wink

BENDE 50 LWL WİZARD IM (FULL İNT) BARD AÇTIIM AMAAAAAA İŞTE O AMAAASI WARYA BENİ DELİ EDİO SİZ WİZARD OLMADIĞINIZ İÇİN CELRİC BÖYLE BARD BÖYLE DİOSUNUZ ASLINDA İKİSİDE WİZARD İÇİN NİMET BENİMKİ BARD BEN CLERİC E DÖNCEM BELKİ İNANILMAZ Bİ ŞEKİLDE DELİ OLUROUM SU AN 50 LWL IM AMA YAN SKİLL KAFAMI DAĞATIO YA CLERİC AÇINCA ACTİVE YARATIKLAR YATIRIO TMM DEFENCE İİ OLUO AMA ACTİVE YARATIKLAR BİTİRİO.AYRICA PVP DEDE O KADAR İİİ DEİL Kİ CLERİC OLMAK HERKES BANA PVP DE CLERİC OLSA YAN SKİLL DAHA İİ DİO BARD OLURSA YAN SKİLL İ KARSINDADKİNİN ODA WİZARD SA SEN BİTERSİN ADAM SANA WURCAK KAÇICAK SONRA SEN KAÇARKEN DAHA HIZLI OLCAK YADA YARATIKLAR HEP CELERİC E DALCAK OFFFFFFFFFFFFFFFFFF Confused

BENİM YERİMDE OLUCAK BAŞKA BİR İNSAN OYUNU BIRAKIR YA 50 LWL OLDUM DİORUM BOT ALCAM +PRE. ALCAM 1 HAFTAYA İİDE YAN SKİLL İMİ HALA DUSUNUORUM 80 LWL OLUNCA HANGİSİ BENİ DAHA İİ YAPCAK HANGİSİNİ AÇARSAM OHHH BE İİKİ AÇTIM DİCEM YAAAAAA HERKES KAFADAN ATIO KİMİ BARD KİMİ CLERİC AÇ DİO AÇ DEMESİ KOLAY SİZİN CHAR WİZARD OLSUN BENDE SİZE DERİM AÇ BARD WEYA CLERİC AÇABİLİOMUSUNUZ BAKALIM :mrgreen:

NOT:EĞER BUNU OKUYAN 60+80 LWL ARASI SAYGIN WİZARD ABİLERİM ABLALARIM WARSA BANA AKIL WERSİNLER (60-80LWL OLSUNLAR) ÇÜNKÜ ZATEN BENDE 50 LWL IM KENDİ LWL IMDAN EİZQ BİRİNDEN DERS ALMAM PRENSİP MESELESİ!!!!!!!

İNŞ. WARDIR BU YAZIYI OKUYAN Bİ 60-80 LİK WİZARD Question Question Question Question

erdemS demiş ki:
beyler full ınt wızardım :lolmuch:
wızard skıllıne bıde rogue verıyorum rogue 40 lwl kadar vercem pk skıllını accam cunku :mrgreen:

ve beyler wızard skıllının yanında baska acılcak bı skıll varmı hızlı kosma buff felan nasıl desem wızard skıllının yanına hangı skıllı accam Question
rouge e verme boşuna 41 lvl rogue e yim artık o kalktı Sad

Wizard için en iyi yan skill barddır.
Hızlı koşma (moving march) ve özellikle noise skili şahanedir.
Eğer wizard gibi oyunun en kıytırık hp'sine sahip charın varsa agresif canavarların olduğu mekanlarda kasamazsın, anında yatırırlar.
Ben yattım ordan biliyorum. :lolmuch:
Mesela oyunun henüz başında 20 level aslanların oraya gitmek tam bir işkenceydi, görev yapacağım ölmekten bi türlü fırsatım olmadı.
Ama ikinci bi wizard açıp yan olarak da bardı seçince, o agresif yaratıkların yanında geçip onların sana dokunamaması ayrı bir zevk veriyor insana, gerçekten.
Agresiflerde 50 kere yatıp da ondan sonra onların yanından sanki yokmuş gibi geçmeyen adam anlayamaz bu zevki. :lol:
Cleric açmayın bence, ne light armor ne de o bufflar size o kadar + sağlamaz, sonuçta 2 selena's lion yatırır sizi.

Unutmadan söyleyim ticarette noise skili inanılmaz işe yarıyor.
Ben jangan-donwhang arası yapardım ticareti, hiç bi yaratık dokunamazdı bana, tek NPC hırsızlar, onları da wizard tekte alıyor zaten.
Bir de anımı anlatayım: Donwhang'dan çıktım, tabi 1 yıldızlı kervanla, biraz gittim hırsızn teki "10k ver" dedi.
Ben cevap bile yazmadım, aynen devam ettim yoluma.
Bu sefer bu sivri zekalı arkadaş başladı 27 levellik bacak kadar yaratıkları (adını hatırlayamadım :lol: ) peşine takmaya.
Bilirsiniz klasik hırsız taktiği, aklı sıra beni yatırtcak.
Topladı 3-4 tane mob geçti yanımdan, normalde bana saldırması gereken yaratıklar yanımdan transit geçti.
Bi tur daha attı olmadı, bi tur daha olmadı, sonra peşindekileri kendi öldürdü.
Aynısını 1-2 defa daha denedi, baktı olmayacak bişey demeden çekti gitti.
Noise olmasaydı ya haraç verecektim ya da kesin yatacaktım çünkü yaratıklar benden 7 level yüksekti.
O eleman gibi körü körüne "forevır çaynizzzzzz" diyen bi adama denk gelirseniz keyfini çıkarın, ben çıkaramadım. Sad

SleepWalkeR

Tanınıyorum
tekil demiş ki:
Eğer wizard gibi oyunun en kıytırık hp'sine sahip charın varsa agresif canavarların olduğu mekanlarda kasamazsın, anında yatırırlar.
Ben yattım ordan biliyorum. :lolmuch:
Mesela oyunun henüz başında 20 level aslanların oraya gitmek tam bir işkenceydi, görev yapacağım ölmekten bi türlü fırsatım olmadı.
Ama ikinci bi wizard açıp yan olarak da bardı seçince, o agresif yaratıkların yanında geçip onların sana dokunamaması ayrı bir zevk veriyor insana, gerçekten.
Agresiflerde 50 kere yatıp da ondan sonra onların yanından sanki yokmuş gibi geçmeyen adam anlayamaz bu zevki. :lol:
Cleric açmayın bence, ne light armor ne de o bufflar size o kadar + sağlamaz, sonuçta 2 selena's lion yatırır sizi.

Ben jangan-donwhang arası yapardım ticareti, hiç bi yaratık dokunamazdı bana, tek NPC hırsızlar, onları da wizard tekte alıyor zaten.
Bir de anımı anlatayım: Donwhang'dan çıktım, tabi 1 yıldızlı kervanla, biraz gittim hırsızn teki "10k ver" dedi.
Bu sefer bu sivri zekalı arkadaş başladı 27 levellik bacak kadar yaratıkları (adını hatırlayamadım :lol: ) peşine takmaya.
Topladı 3-4 tane mob geçti yanımdan, normalde bana saldırması gereken yaratıklar yanımdan transit geçti.
Noise olmasaydı ya haraç verecektim ya da kesin yatacaktım çünkü yaratıklar benden 7 level yüksekti.
O eleman gibi körü körüne "forevır çaynizzzzzz" diyen bi adama denk gelirseniz keyfini çıkarın, ben çıkaramadım. Sad

Walla daha fazla söze gerek yok arkadaş anlatmış işte.. bard en iyisi. lwl kasarken avrupalı çarların en önemli yardımcısı noise skilidir. noise ile kasarken pot harcamadığımı bilirim.anca championlar gelince biraz zorluyo. ayrıca kervan çekerken noise skilinden daha iyi bir yardımcı yok eu çarlara..

ayrıca sadece wizard için değil, tüm çarların yan skili bard olmalıdır bence...

sana tek akılcı fikri ben vericem anlaşılan warrior aç çünki senin pch defanceye ihtiyacın var heavy armorlar çok rahat pch defance verir attack meselesini dert etme ztn wizardın attackı aşırı sadece defance lazım warriorda o defanceyi rahatlıkla karşılar emin ol bunları düşün kararını ver

Kardeş Wizard kascakcaksan birçok seceneğin var.

1- Wizard -Warlock- Warp

Bu üclü ile Ölümcül olabilirsin. warlock kawramını bilirmsnz bilmiom ama ben bircok oyudna warlock oynadm wede burdaki skilelrine en ince ayrıntısına baktm. warlock kadar karşıdakini
sawunmasız bırakan char yok. Wizard ile karşıdakine sawunmasız bıraktıktan sonra rahatca yersn.warp da 10 lewel yapıp koşma skill i ni kasarken kullanırsn.

2- Wizard - Warior

wizard skilleri full açarak bide wariror masteryi bebraber götürrüsen armor giyersin.wede Defans ını max a cıkartıp hemen yatan bir wizard olamssın.

İkisinden birini açman lazım.Ama Avrupa int char ile pvp beceriye bakar.
Ben Lineage2 den bilirum.wede emin olun Silkroad avrupa bölümü aynı lineage2

Kolay gelsn...

LVL 80 olmuş bir wizard olarak derimkii :?!!! tek başıma kasarım pt neymiş botta açar makro yapar paso noise yaparım diyorsan bard, yok ben pve de nasılsa herkese tek atıyorum noise neymiş hızlı koşma icinde paramla gider iksir alırım ayrıca 15sn pot olayı uyuz ediyor, pvpde daha iyi olmak ve statuslara karşı korunmak cleric lvl76 holy spell büyüsü ve önceki holy word büyüsü) istiyorum diyorsan (ki ben öyle dedim detective ) cleric :) warrior amele işi (bence) çünkü %20 daha yavaş olursun ve %20 fazla mp harcarsın ayrıca str defansın en çok balance'a bakar :) hadi iyi kasmalar :santa:

arkadaşlar ben pasific de 76 lvl wizard ım yanında celeric 63 lvl var

şunu unutmayın yeri geldiğinde kacmayı bileceksiniz
dün ben niyalarda kasarken birden ortalık karıştı
heryerde party ler kaynamaya başladı tabiiki kaçtım
ve tek tek yaratıkları sıraya sokarak kesmek iyi olur
gerekirse kacmak herzaman wizard kasan arkadaşın aklında olsun

celeric skillerini açmayı unutmuşum, hepsi birden saldırmaya başlayınca bende
biraz uzaklasıp peşimden gelenleri tek tek kestim.

eski bir wizard olarak şunu söleyeyim. ilk önce 40 lvle kdr taxilerde kas... bi yerden bul 10 m taxiler ile 40 lvl ol.hiç skillere verme sadece lvl upladıkça sende wizardı lvl upyiled skilleri.açma. 40lvl olunca sende çok büyük bir sp birikecek.ve o spleri wizardın tüm skiilerrini maxlayarak belli bir noktasına kdr bitireceksin(sadece tuzak skilini açma) ve kesinlikle bard aç noise ve maving marchı kullan..ve tek başına takıl(müm künse bot) ee botla kasarken o skilleri nsl kullancam diyosan onun programları forumlarda mevcut.. ve çok kolay 80 oluyosun.. 80 olduktan sonra farmıda bitir filan işte eksiklerini kapat ve ardından işin zor kısmı var... bard skillerini 0 layıp clerice dönceksin... eğer istersen yapma mesela ben yapmıyorum. 90lvl bi gelsin 90 olayım o zmn cleriğe döncem. ama sen şimdide dönersin.. ama şu da bir benden kıyak olsun. wizardla pvp yaparken incikci boncukcu teyzeden %100 koşma iksirini al ve kullan öyle vur kaç süper oluyor ve zevkli.. ve kesinlikle robe giy.. çünkü mp yetmiyor robelerdede%20 tasarruf var. sakın ha ileride cleriği açtım diyerekten light protectora dönme..

boSs69 demiş ki:
ve kesinlikle robe giy.. çünkü mp yetmiyor robelerdede%20 tasarruf var. sakın ha ileride cleriği açtım diyerekten light protectora dönme..
+1907 bende robe varken bile botta earthquake ve blizzardı açarsam mp uyarısı veriyor ve mp 19k Shocked

whitedewil demiş ki:
BENDE 50 LWL WİZARD IM (FULL İNT) BARD AÇTIIM AMAAAAAA İŞTE O AMAAASI WARYA BENİ DELİ EDİO SİZ WİZARD OLMADIĞINIZ İÇİN CELRİC BÖYLE BARD BÖYLE DİOSUNUZ ASLINDA İKİSİDE WİZARD İÇİN NİMET BENİMKİ BARD BEN CLERİC E DÖNCEM BELKİ İNANILMAZ Bİ ŞEKİLDE DELİ OLUROUM SU AN 50 LWL IM AMA YAN SKİLL KAFAMI DAĞATIO YA CLERİC AÇINCA ACTİVE YARATIKLAR YATIRIO TMM DEFENCE İİ OLUO AMA ACTİVE YARATIKLAR BİTİRİO.AYRICA PVP DEDE O KADAR İİİ DEİL Kİ CLERİC OLMAK HERKES BANA PVP DE CLERİC OLSA YAN SKİLL DAHA İİ DİO BARD OLURSA YAN SKİLL İ KARSINDADKİNİN ODA WİZARD SA SEN BİTERSİN ADAM SANA WURCAK KAÇICAK SONRA SEN KAÇARKEN DAHA HIZLI OLCAK YADA YARATIKLAR HEP CELERİC E DALCAK OFFFFFFFFFFFFFFFFFF :?

BENİM YERİMDE OLUCAK BAŞKA BİR İNSAN OYUNU BIRAKIR YA 50 LWL OLDUM DİORUM BOT ALCAM +PRE. ALCAM 1 HAFTAYA İİDE YAN SKİLL İMİ HALA DUSUNUORUM 80 LWL OLUNCA HANGİSİ BENİ DAHA İİ YAPCAK HANGİSİNİ AÇARSAM OHHH BE İİKİ AÇTIM DİCEM YAAAAAA HERKES KAFADAN ATIO KİMİ BARD KİMİ CLERİC AÇ DİO AÇ DEMESİ KOLAY SİZİN CHAR WİZARD OLSUN BENDE SİZE DERİM AÇ BARD WEYA CLERİC AÇABİLİOMUSUNUZ BAKALIM :mrgreen:

NOT:EĞER BUNU OKUYAN 60+80 LWL ARASI SAYGIN WİZARD ABİLERİM ABLALARIM WARSA BANA AKIL WERSİNLER (60-80LWL OLSUNLAR) ÇÜNKÜ ZATEN BENDE 50 LWL IM KENDİ LWL IMDAN EİZQ BİRİNDEN DERS ALMAM PRENSİP MESELESİ!!!!!!!

İNŞ. WARDIR BU YAZIYI OKUYAN Bİ 60-80 LİK WİZARD :?: :?: :?: :?:
yazılarını küçült! burası dağ değil! yankı yapsın diyemi bağırıyon!

Bence :] Bi wizard bard olmalıdır. Bildiğiniz gibi noise ve moving march için :] Bi arkadaşımla bu konuyu uzun uzadıya tartıştık. Onun wizardı var ve cleric açmış yetilerde kasarken (cleric açtığı için) çok yavaş gidiyor ve tüm canavarlara tek atıyor :] burda zaten cleric e gerek yok ki. Pvp de falan da cleric gerekli diyor ama uğraşana sonuçta :] Pvpde her yattığında cleric skill i mi basıcaksın kendine ? Zaten vuran vuruyor clericle uğraşmaya gerek de yok bu yüzden :] Ha ama derseniz ben full ptde kasıcam kendimi cleric en iyisi tabiki ve party mobları keserden de cleric çok gerekli ama ben tek başıma kasarım diyenler için bardı öneririm :]

tekil demiş ki:
Ben yattım ordan biliyorum. :lol:
Agresiflerde 50 kere yatıp da ondan sonra onların yanından sanki yokmuş gibi geçmeyen adam anlayamaz bu zevki. :D

Bu sefer bu sivri zekalı arkadaş başladı 27 levellik bacak kadar yaratıkları (adını hatırlayamadım :D ) peşine takmaya.
O eleman gibi körü körüne "forevır çaynizzzzzz" diyen bi adama denk gelirseniz keyfini çıkarın, ben çıkaramadım. :(
aghh senin dediğine göre göre giant ve uniqe kesmek hayal...
kendi wizardımdan biliyorum clericin yoksa ne bota kurarsın ne elle kasarsın..
tercihin clericten yana olmalı

Yukarı Alt