Beyler Silkroad Launcher e tıklıyorum ecsro fembria ve vip gelio ecsro ya tıklıyorum karışık bi şeyler yazıo sonunda da http://www.srocn.com die bir site giliyor.Giriyorum bir şey gelio tamam diorum e/bişey bişey yazıo site korece yada japonca olduğu için bir şey anlayamadım.Bilen varsa lütfen yardım etsin lütfennnnnnnn.

Server'lerde check var arkadaşım sanırım uptade olucak ve yeniden indirmek zorunda olucaz .

Ps : Yeniden indirmek derken uptade'den sonra gelecek olan linkden bahsediyorum .

kardes nolu cevap yaz nolur nolur nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!! lutfe cevap yaz ben bu sayfadayım hep nolur yaz uptade derken neyi !

emirhan417 demiş ki:
kardes nolu cevap yaz nolur nolur nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!! lutfe cevap yaz ben bu sayfadayım hep nolur yaz uptade derken neyi !
Update= Mevcut olan versiyonu yükseltmek... örnek : 2.20 ise 2.21 yapmak.. (gibi)
Gmler ister link olarak verirler updateyi ister senin yüklediğin clientten.. Sanırım bu update link olucakmış :think: :thumbsup:

Hayır arkadaşlar normalde level 90 idi suan 100 geldi ve onun yeni olarakta clienti geldi cünkü ordaki resimlere bakarsak 100 leveli gösteriyor yani orda 1 gb'lık bi donwload dosyası var onun inmesi gerekiyor... eski üyelikleri kabul edermi bilmem aynı id üzerine bi tane daha alamyı denedim alıyor. :D allah yardımcımız olsun.

saygılar.

Yukarı Alt