Beyler bugun sabaha bn okuldayken charım soyulmus charımı sadece evde oynadıgımdan kımse pw fln bılmıordu bnde bı sey olmaz dıe bu sebeple exldan onume gelenı ındırdım vede sonucu bnım ıcın bayagı bı kotu oldu charım soyuldu cunku Eger foto ndn koymadınız dersenız pc ye yenı format atııgım ıcın hıc bır sey yapmadım bn zararlı cıktım saolun genede!!

Programları herseyı kullanırken EXL en ıyısı ama bı soyuLma olunca hemen sucladıgınızda EXL
Bırazcıkta suçu kabahatı kendınızde arayın

Belirtmek istediğin ne charının soyulduğumu yoksa Exl den indirdiğin programlar dolayısıyla Extraloob umu sauçlamaya çalışıyorsun?

tabıkı belırtmek ıstedıgım o Her seyı buradan indirdim yok 2 sey koyuyosunuz vırıs sonuclarına bakın dıosunuz sonrada bızmıyız suclu dıorsunuz ? Bn sadece zararlı cıktım arkadasım yarın bır gun sızde anlarsınız

ben neredeyse 1 senedir buradayım silkroadla ilgili ne varsa burdan indiryorum boş boş konuşma bilgisayarını korumayı önlem almayı bilmiyorsan gelipte burda kimseyi suçlama

PhaetoN demiş ki:
ben neredeyse 1 senedir buradayım silkroadla ilgili ne varsa burdan indiryorum boş boş konuşma bilgisayarını korumayı önlem almayı bilmiyorsan gelipte burda kimseyi suçlama
Sorunun ne ? War işde ole serefsızler yalanmı ? Sen deıl ama bır baskası

Prestij

Tanınıyorum
Arkadaşım, silkroad ın orjinal client i haricinde extra olarak kullandığın her program ve eklenti bu duruma sebep olabilir biliyorsun. Bir arkadaşından msn üzerinden aldığın herhangi bir dosya bile buna neden olabilir (Bkz. Keylogger, Trojan ). En yakın arkadaşı tarafından soyulan çok kişi biliyorum. Bunun için onlarca sebep varken bu tavrı koyman pek hoş değil.

öyle şerefsizler buraya konu koysada konuları silinir burda moderatörler ne için var sanıyorsun her konulan program denetlenir uygunsuz içerikli program barındıran konular editlenir ve silinir

sana bi tavsiye seti dizmeden önce herşeye karşılık pc ne format at ardından gir şifreni değiştir sorun olamayacaksa e-mail korumasınada al ondan sonra sağlam bir antivirüs ve Firewall bulup setini diz yoksa aynı sorunu gene yaşarsın

PhaetoN demiş ki:
sana bi tavsiye seti dizmeden önce herşeye karşılık pc ne format at ardından gir şifreni değiştir sorun olamayacaksa e-mail korumasınada al ondan sonra sağlam bir antivirüs ve Firewall bulup setini diz yoksa aynı sorunu gene yaşarsın
Dogru diorsun :roll:

Kai

olduser
geçmiş olsun,ama bunun için exl suçlaman yanlış,bu kadar kişi bu programları kullanıyor sadece sen mı soyuluyorsun ? başka birşey den olabilir.

Sitede verilen linkler üzerinden indirmiş olduğun programlar trojan,worm,spam gibi dosyalar içerebilirler bunlar zaten tüm pcler de olan şeylerdir;benim bilgisayarımda hiç virüs yok bir tane bile olmadı olamaz diyen çıkamaz..
Senin burada demek istediğin şey extraloob bünyesinde bir trojan hacker varda senin pw mi çaldı. Çok çok düşük bir ihtimal,kafandan at bunu..
Bu arada charın için geçmiş olsun.

arkadaşım birdahakine dikktli ol modların onayı olmadan dosya indirme bende 1senedir burdayım charlarıma hiç birşey olmadı moderatörlerden onay gelirse indiriyorum birdahakine öyle yapmanı tavsiey ederim

Gecmıs olsun WooP mu soyuldU? Daha yeni pre plus acmıstın cok gecmıs olsun benımde charım soyuldu ama nası soyuldu hıc bırsry bılmıyorum bu siteden sadece respect loaderı ındırdım ama ondan olacagını sanmıyorum . Baska hiç birşey ındırmedım 2 gun once 100m gold almıstım :S Cogu kısılr gold satıcılar soyuyor felan dıyor. bazıları joymax hacklendi diyor join yapmayın dıor. Bılemıyecegım cok gecmıs olsun

Yukarı Alt