DyNaSTy demiş ki:
Bu Giysiler Eventten sonra yoq olcak xD
Oyuna girince cıkan pencereyi okuyun
Treasure Chests will delete .......
En allta Yani joymax Ekmeğiyle oynatmaz adamlar zeki zevkini ascık ucundan tattırcak...
Sonra sen alıcaksn
Ama ben almıcam Protesto xD
Dikkat edersen orda Unused Treasure Chests will delete yazıyo yanı elbiseler silinecek yazmıyo bence elbiseler gitmeyecek :thumbsup:

yanlız saçma olan bir yanı var. male karektere famale item veriyor. bunu satamıyorsun başkasına veremiyorsun. bende 2 takım male 3 takım famale itemleri oldu. item haricindekileri başkasına verebiliyorsun.
ozaman akla gelen cadılar bayramından sonra itemleri geri alacaklar oluyo haliyle. almayacaklarsa fazla itemler ne olacak??? :think:

Bence kullanılamayan itemler gidecek.Yani male karakterin var female takımın var.Hadi yan char açtın ona giydirdin diyelim, yine de elinde kullanamayacağın kıyafetler kalacaktır.Demek istediğim fazlalıkları alacaklar, kullandıkların kalacak gibime geliyor yine de bekleyelim görelim :)

Prestij

Tanınıyorum
Sanırım demek istedikleri event süresi bitecek, elinizdeki jewel box ları kırdırın, bunları değiş tokuş yapamaz veya satamazsınız gibi birşey. Event den düşen itemlerin kaybolacağını sanmıyorum, yani umarım öyle olmaz :wink1:

Ya şu silkle dress alan arkadaşlar bu kadar zorlamayın kendinizi olan olmuş almışsınız artık dressleri :D ..Silinmiyor dressler !!

oyuna ilk girdiginizde ortada beliren uyarı mesajını okumanızı tavsiye ederim silinecek yazıyor..

Oyuna İlk girildiginde!!!

jewel box olmasın o :D:D Boşuna tartışıyoruz biraz mantıklı düşünseniz siz anlarsınız olayı bu dressler siliniyorsa herkese verirleridi bu dressleri ve bu dressleri jewel boxlardan çıkarmakta o kadar kolay değil..Ben şansıma full set yaptım ama yüzlerce jewel box kırdırıp üstünü full yapamayan arkadaşlarda var onlar ne hesap :coffee: Dressler silinmeyecek son nokta.. :thumbsup:

arkadaşlar bana şunu söyleyin dressler gitcek mi gitmicek mi ya da gitt mi??Bir de giderse bile ne zaman gider???Lütfen cvp yazınnn

Polgara demiş ki:
aboc demiş ki:
* Above avatar items are one of our Halloween event prizes, and these avatar items will be provided randomly through Jewel box exchange.

[Attention]
- Jewel box will be deleted on November 11th after server inspection, so please don’t forget to use the jewel box before the event ends.
- Jewel box is an item cannot be used for trade/exchange/stall between characters and storage.

Please give lots of participations and concerns to jewel box event that we have prepared as a Halloween Event to give you the best enjoyment.
Cadılar bayramı eventi hediyelerinden olan biri avatardır , bu avatarlar rastgele olarak jewel bow değişiminde çıkacaktır.
[Dikkat]
- Jewel Box'lar 11 Kasım Server kontrolünün ardından yok olacaktır , lütfen event sona ermeden jewel box'ı kullanmayı unutmayın
- Jewel box ürünü takas edilemez / değiştirilemez / stall kurulamaz.
Lütfen jewel box eventine katılın (birçok kez) , biz sizin cadılar bayramından en güzel (en fazla) zevki almanız için çalıştık.

Yani pek kaybolacak gibi görünmüyor. Sadece size gelen jewel box'lar gidecek. :headbang:
:coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:

Yukarı Alt