arkadaşlar bazı arkadaşlarım bot benimle aynı yerde kasıyorlar ama onların benimkinden daha hızlı kasıyor.benimki hher canavardan sonra duruyor sağ altta invalid target çıkyıor..nedeni nedir botun daha verimli olabilmesi için ne yapmam gerekiyor?

invaild target neden çıkıyor bilmiyorum ama
bi pet alarak nerdeyse petsiz kastığının 2 katı daha seri kasarsın

botun kullanamadığı skili kullandırmaya çalışırsan invalid target yazısı çıkar.

Mesela : yatmayan yaratığa batırma skilini vurmaya çalışırsa invalid target yazar.

ya da

pasif skilleri kullandırmaya çalışırsan invalid target yazar.

ya pet almaya gerek yok çünkü yerdeki toplamıyorum benim charın kasılcak birşeyi kalmadı ben benim ezik charı kasıyorumda onda öle yapıyor bekliyor 1 sn az bir süre ama bekliyor sonra dalıyor. yanlış skill de yok bir back up skili var fire nukeyi kullanamassa lightingi kulllan diyeo kadr.

SneaR demiş ki:
ya pet almaya gerek yok çünkü yerdeki toplamıyorum benim charın kasılcak birşeyi kalmadı ben benim ezik charı kasıyorumda onda öle yapıyor bekliyor 1 sn az bir süre ama bekliyor sonra dalıyor. yanlış skill de yok bir back up skili var fire nukeyi kullanamassa lightingi kulllan diyeo kadr.
Skill Bölümünün Resimini Koyarmısın BideBiz bakalım hata varmı Question

hiç bir upload yeri çalışmıyorki :lol: int bayağı yavaş birde...birde burdada bir şey sorayım siz gitmeden :lol: ben charın sadece curst heart toplamasını istiyorum ne yapmam gerekiyor filtreden.

birde backup first skili orda yanlış olmuş onu ben düzeltmiştim orası horse thunderbolt skili

İlk önce ALL de Herşeyi DONT PICK de Sonra Arama Yap resimdeki gibi Pick de
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
SneaR demiş ki:
peki yavaş kasılmasına?
Ya Ne yavaş Kasılması Ya Ben kendim Kullanıyorum Hiç Bir sorun Yok Sen Skillerinin Bir Resmini Koysanda Biz bakıp çözüme Kavuştursak Question

Yukarı Alt