Ben botsmall dan isrobot almayı dusunuyorum 100 kredilik 200 saat , fakat bagızı kişiler diyorlarki bu tbot isrobot paralısından daha hızlı kasıyormuşş...suana kadar beleş crackli tbot kullanıyordum
( tabiki tbot çok akıllı değil , çok yaratıkların arasına dalıyor ve glavieri bile öldürtüyordu... ) , FAKAT BEDAVA CHESMOD TA KULLANMISTIM VE HERŞEYİ %100 YAPIYORDU NUKER KASIYORDUM 38 LVL
(chesmod isrobotun cracklisiydi , binnevi yani isrobot...) VE ÇOK SÜPER BİR ŞEKİLDE KASIYORDU TBOTTAN 100 KAT AKILLI VE HIZLI AYARLARDA MUHTEŞEMDİ CRACK OLMASINA KARŞILIK ÖYLEYDİ...

VE FAKAT DİYENLER VARKİ TBOT ISROBOTTAN DAHA HIZLI KASIYOR... BU DOGRUMU SİZCE ?? YOKSA KURU İFTİRAMI ?? BENCE YALAN GİBİ...

...VEDE BOSMALL DAN NASIL BU 100 KREDILIK ALACAGIM BİRİSİ SOYLESE...

bannedddd

Buralıyım
Diğer konuya yazmıştım ama buraya da yazayım.

Evet t-bot'un isro'dan daha hızlı kastığı doğru bir bilgi. Fakat tbot bazen sorun çıkarıyor. Dc, potçuda oyundan atma vb. Lakin isro'da böyle bir sorun yok. Bu yüzden karar tamamen senin. Zaten t-bot'u çoğu kişi bedava kullanıyor. Şu an crack'i çıkmadı ama yakın zamanda çıkar indirip oynarsın sonra kararını verirsin.

Banka havalesi ile botsmall'dan isro bot'u satın alabilirsin. Ptt hesapları da vardı ama sorun oldu galiba ben öyle biliyorum... Rolling Eyes

Rational demiş ki:
Diğer konuya yazmıştım ama buraya da yazayım.

Evet t-bot'un isro'dan daha hızlı kastığı doğru bir bilgi. Fakat tbot bazen sorun çıkarıyor. Dc, potçuda oyundan atma vb. Lakin isro'da böyle bir sorun yok. Bu yüzden karar tamamen senin. Zaten t-bot'u çoğu kişi bedava kullanıyor. Şu an crack'i çıkmadı ama yakın zamanda çıkar indirip oynarsın sonra kararını verirsin.

Banka havalesi ile botsmall'dan isro bot'u satın alabilirsin. Ptt hesapları da vardı ama sorun oldu galiba ben öyle biliyorum... Rolling Eyes
Bence isrobot 10kat daha hızlı kasıyor ( crack lilerini kullanmıstım nukerde... )

Yukarı Alt