Beyler bu forumda iyi kötü zamanım geçti.Ama bu sene oksye girdik .Bide askeri sınavlara.Bursa Işıklar Askeri Lisesini kazandım.Yarın gidiyorm.Artk yazları grşrz.Extraloob abi forumu iyi yerelere götürmeler! Crying or Very sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayırlı olsun güzelim gonlune gore olsun hersey bir ömür byu mutlu mesut huzurlu ve saglıklı yaşaman dileği ile unutma ki burası bir aile çatısı birşeye ihtiyacın olursa ilk bizlere sor öpüyorum gözlerinden her zaman buradayız Wink

saoln beyler seneye tekrardan burdayım yazdan yaza tatillerde yine olmaya çalışrı son paylaşımlarımı yapyım bugn

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yaz kış ne zaman girebilirsen gel güzelim burası bizimdir 10 yıl daha bizimle kalacaktır Wink

3-5 yıl sonra foruma girdiğinde eski üye olacaksın yeniler attığın mesajında uyelik tarihini gorunce şaşıracaklar :lolmuch:

Morwena

Buralıyım
ehuhahu doğru ama anlamadım 10 yıl sonra ne oluyo siteye ? Confused

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
10 yıl sonra site artık yerli yerine oturmus muhteşem bir site haline geliyor onu demek istedim Cool

yani 1-2 yıllık gelip geçici bir site değil sınırsız...

Morwena

Buralıyım
hea anlamadım yani bende ne bileyim korktum hacım 10 yıl sonra site kapancak sandım Cool

benide boyumdan dolayı elediler her seyi gectim ama boydan bıraktılar tabi baya oldu Crying or Very sad

suan boyum 2.06 :mrgreen:

edit hoşcakal tekrar grüsene kadar kendine iyi bak bana sen o okulu bırakırsın gibi geliyor ama neyse Wink

güle güle kardeşim ben Theilker

dier accountumu 1 günlük banlamışlar nedense ....

inşallah seneye görüşürüs.

A

Anonymous

Guest
Güle güle bu sene bende girdim OKSye ama Askeri liseye girmedim. Ailevi bi nedenden dolayı. OKSde Anadolu Lisesi kazandım Aliağa Alp Oğuz Anadolu Lisesi.
Başarılar...

Yukarı Alt