ben amerikan ip siyle bağlandım bu mesajı okudum yani prox engelli diyor proxside bizim türkiye proxsisi olduğuna göre Evil or Very Mad

Bad Gateway
The proxy server received an invalid response from an upstream server

aynen bu yazıyo

bende denedim IP degiştirmesinide olmuyo beyler üzgünüm tamamen gitmiş heralde register Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

numberone17 demiş ki:
ben amerikan ip siyle bağlandım bu mesajı okudum yani prox engelli diyor proxside bizim türkiye proxsisi olduğuna göre Evil or Very Mad
ne ictin kardes sen Question

ya alakasi yok beler cin proxy siyle alirlardi turkler malmi okadar ya biraz kafa . sizde deneyin cin proxy siyle bakim giriomu veya kore

eet yan taraftaki komsum almiş ama bana almamiş s.l..k herif bundan sonra kapanmiş heralde serverin kapasitesi dolmasina yaklaştiysa adamlar kapamiştir tamamen Crying or Very sad Crying or Very sad

sonradan engel koydular zaten bu ilk değil daha birsürü online oyun var türklerin engellenmiş olan

resime baktınız demi nediyo proxsi engeli diyor :?!!!

ben sadece ip mi o sitede çıkan yazı çıksın size gözsteriyim diye değiştirdim amerikadan biri siteye girdiği zamn ööle gözüküyo ama türkiyede hiç bşey bzı ülkelrei engellemişler bence yoksa adamlar niye kapatsın para kazanmak istiyorler

Beler Bu PW Den Hayir Yok En İyisi Hepiniz Flyff YE Gelin Güzel Oyun :lol: Stres Atarsiniz

Yukarı Alt