Prada

Oyuna sadece kendi charımla giremiyorum diğer . Butun olası hataları hallettim ve şans eseri başka charlarla girmeyi denedim hepsiyle sorunsuz şekilde oyuna giriyor.. Fakat kendi charıla giriş yapınca ID ve şifre yazdıgım anda soru işaretli hata ile oyundan atıyor.. Charım hiç bi şekilde hacklenmedi yani sro loderla sorunsuz giriş yapabiliyorum herşey yerli yerind eduruyor fakat orjinal clientle direk benim charı atıyor diğer charları kabul ediyor.. Ne yapmalıyım ilk defa geliyo başıma..

Ayrıca 3 arkadasımda denedim onlardada atıyor benim charı aynı şekilde... Önerilerinizi bekliyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Genellikle O Durum Lag Tayken Dc Yiyince Oluyor Yada Hotanın Aşşağısına İnince . Büyük İhtimalle Salı Gününü Bekleyeceksin kahvekeyfi

Prada

Kemalist demiş ki:
Genellikle O Durum Lag Tayken Dc Yiyince Oluyor Yada Hotanın Aşşağısına İnince . Büyük İhtimalle Salı Gününü Bekleyeceksin kahvekeyfi
Modum bu olay komple böyle 24 saat yani arti bugun başlamadı 1 haftaya yakın bir süredir bu şekilde artı bugun salıydı o da geçti değişen bişey olmadı .. Gunlerdir sorun arıyordum PC de yapmadıgım şey kalmadı sorun bizim chardaymış meğer :) Chari sro loderla girip en tenha yere koyuyorum tekrar deniyorum yine atıyor. Daha sifreyi yazıp confirme bastıgım an atıyor bi yukleme olmuyor ki normal clientle giremediğim için botuda kullanamıyorum.. Arkadaslar denedi onalrda giremiyor benim ID ile direk atıyormus soru işaretli hatayla koca SRO da beni mi bulur böyle seyler anlamadım gitti Sad

Kemalist demiş ki:
extraokk

Database back up yapılmaısnı beklemek zorundasın.Her Salı yapılır.1 hafta Loader ile giriş yap,hem kendin için de yararlı olur Razz

Prada

Loderla girişi rahat yapamıyorum ki trafik varsa 2.ci denemeyi yaptıgımda oda aynı şekilde atıyor.. Bugun salı değilmi hangi salıyı bekliyeyim :lol: gecen salıdan beri böyle

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
KupeR demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Modum bu olay komple böyle 24 saat yani arti bugun başlamadı 1 haftaya yakın bir süredir bu şekilde artı bugun salıydı o da geçti değişen bişey olmadı .. Gunlerdir sorun arıyordum PC de yapmadıgım şey kalmadı sorun bizim chardaymış meğer :) Chari sro loderla girip en tenha yere koyuyorum tekrar deniyorum yine atıyor. Daha sifreyi yazıp confirme bastıgım an atıyor bi yukleme olmuyor ki normal clientle giremediğim için botuda kullanamıyorum.. Arkadaslar denedi onalrda giremiyor benim ID ile direk atıyormus soru işaretli hatayla koca SRO da beni mi bulur böyle seyler anlamadım gitti Sad
O Zaman Silkroadın Sitesinden Bug Report Bölümüne Yazacaksın Bunları ... Başka Bir Şey Düşünemiyorum Rolling Eyes

Prada

15 dk önce yaptım onuda joymaxin bug report bölumunden (silkroadun sitesinde varsa bilmiyorum ) onlardada geri dönüş yokmuş yani yolladık sorunumuzuda sallarlarmı ilgilenirlermi hallederlermi bilmiyorum hallettikelrine dair bi haberim bile olmayacak yani :))

Kemalist sana bi sorum var benim ıd bann atıldı aynısı sanada olmus ben paralı sm kullanırsam aynı hata gine olurmucevabını bekliyorum... :?!!! :?!!!

Yukarı Alt