Advance

para mühim değil diyosun sen gidip 2m$ verebilcek misin varsa bende?

oNU BİLEMIYECEĞİM BEN SADİCE ARAŞTIRMACIYIM DEDIM GIBI ADAM PARA MUHIM DEIL DIYOR SEN HELE DATABASE GÖSTER ÖZELLİKLER DEĞİŞTİRMEMMI ISTEDI TEKRAR BAK EU ISTEMIYOR Chin olsun ama savaşları normal kalelerde yapılacak dıyor kapılar kapanıp ..

mSNname :gamepowerbazaar.com-Canlı Destekteyim-Malazgirt'te 104lv ff Wiz Bard SATILIK:
hmm
anladım
butce sıkıntım yok dıyorum
sadece ıstedgıım verılsın bana yeterlı
gercekten cıddı olan varsa ben le ırtıbata gecır

ALICININ AZINDAN SÖZLER ...

NEYSE SATICAK KARARLI OLAN WARSA BANA ÖZEL OLARAK MESAJ ATSIN DERSANEYE GİDECEM BEN GELINCE MESAJLARA BAKARIM HERKEZE ŞİMDİDEN KOLAY GELSIN VE TEŞEKKÜR EDERİM YARDIMLAR İÇİN ...

eğerki para limit i sorun değil diyorsan sağlam bi takım kurayım 1 ayda 100% sorunsuz elinde bişl eğerki para sorun değilse gelince yaz hemen

KurbaN demiş ki:
eğerki para limit i sorun değil diyorsan sağlam bi takım kurayım 1 ayda 100% sorunsuz elinde bişl eğerki para sorun değilse gelince yaz hemen
gerek yok.Cunku 1 ayda 50 kisi profesyonel programlama bilsin anca yapar.Ve sende Gider joymaxtan alirsin :wink1:
-Ilk once "Buyuk yazi yazmak forum kurallarina aykiridir.Cunku Forum ortaminda Bagirma anlamina gelir."
-Eger para sorun degil ise joymaxa mesaj at silkroadin turkiye versionunu kurmak istiyoruz diye irtibata geciceklerdir.

İlk olarak özğr dilerim buyuk harf bılmıyordum öle oldunu

Ben alıcının yerıne arıyorum joymax msaj atmayı hiç denemedım hem ing. yok sorun olmazmı

biliyorsunuzdur joymaxta artik turk gamemasterlar bulunmakta turkce yazmaniz sorun olmaz biraz arastirirsaniz ne yapacaginizi bulabilirsiniz.Oda olmazsa sitede ingilizcesi iyi olan arkadaslar var bi konu acmaniz yeterli olacaktir.

Sunuda soyliyeyim elinizde baya bir para olmasi lazim ve joymaxi ikna etmeniz lazim

Advance

Dershaneye gidiyorum sonra gelicem diyen birinin sanmıyorum ki gidip joymax ile anlaşıp server açabilme olanağı olsun..

Takımı
Galatasaray
Advance demiş ki:
Dershaneye gidiyorum sonra gelicem diyen birinin sanmıyorum ki gidip joymax ile anlaşıp server açabilme olanağı olsun..
Kpss için çalışıyor bu adam belki. :mrgreen:

HEHE ben bi deniyeyim bakayım ama ilk önce iletişimi bulmam lazım :) Konuşmaktan kim ölmüş belkide ilk Sağlam Türk serv açılcak

sana tüyo vereyim gamesultan die bi oyun şirketi var biliyosundur belki ordakilerle konuşursan seni joymax yetkililerinden biriyle görüşterebilirler bi ihtimal şansını dene

Yukarı Alt