Evet beyler başlıktada belirttigim gibi char hotanda sıkıştı.Charımı guildden çıkartmak için oraya gitmiştim sonra oyundan çıktım..Tekrar oyuna girdigimde hiçbişrşey yapamadan dc oluyorum.Silkroadın sitesine hata raporunu gönderdim..Ancak başka bi yolunu bilen varsa acil cevap yazarsa çok sevinecegim..Çarım kötü bişey olsa hiç ugraşmam ama 83 LvL 1m Spli Wizz char daha yeni aldım..Herkezden Acil yardım bekliyorum...Şimdiden herkeze teşşkkür ederim.. :buddha:

Bug Reporta Mesaj yazdım bana cevap attılar sorun kısa bi süre içinde çözülecek diye artık bekliyoruz..

Takımı
Galatasaray
ZSZCde banlamak için yapıyorlar bunu. ( ban kodlarını bilmedikleri için ) Yoğun bir uğraşla ordan kurtulmaya çalışıyorum ama nafile..

SarkoLata demiş ki:
ZSZCde banlamak için yapıyorlar bunu. ( ban kodlarını bilmedikleri için ) Yoğun bir uğraşla ordan kurtulmaya çalışıyorum ama nafile..
Ben iSro oynuyorum bildigimiz sro düzleltirler degilmi bu sorunu böle sorun yaşayan ve düzeltikleri oldumu bu duruma düşen arkadaşlar bilgi werirse sewinirim

banada olmuştu aynısı janganda tam giriyodum dc veriyodu oyunu sil hiçbşey bırakma geriye oyunla ilgili ondan sora b ireset at pc ye sora oyunu yükle yükledikten sora kasmaya devam :)

Yukarı Alt