beyler konuyu nereye acacagımı bılmedımgım ıcın buraya actım beyler sorun su sımdı yenı surumde ımage code kaktıgı ıcın entere kagıt sıkıstırıp oyuna gırdım ama charım bı turlu gelmıo... suana kadar enb az 10 defa gırdım olmadı neden olabılır? :oops:

sılmem ımkansız cunku hemen sılınmez char 7 gun sonra zaten oyle bıse yoq belkı pc kafayı yemıs olabılır kapatacam sımdı... :!!&%&!

Enter tuşuna kağıt sıkıştırmayın,yani sıkıştırmadan deneyin.Herkesin tek derdi bu ve forum bu tür konularla doluyor :)

Beyler Bendede Oluyordu Bu Sorun.Fakat Düzelttim.Siz Kolaycılık Yapıosunuz Kağıt Sıkıştırıyosunuz. :D Sonrada Bırakıp Gidiosunuzdur

Fakat Öyle Olmucak :D Bırakıp Giderseniz Sürekli Entere Basar :D Oyun Donar :D Takılır :D Kafayı yer :D Ama Kağıt Sıkıştırın Başından Kalkmayın :D Siyah Ekran Gelirken Hemen Çekin Kağıdı :D İşe Yaradı :D %100 Kanıtlayabilirim Video Felende çekerim :D Tabii Yapamassanız xD

Kardeş Ne Uğraşıosun Teker Teker :D EN Kalitelisi 10 kuruşu sok enterin arasına :D
sen hatunla konuş bişey yap o denesin aldığı anda çek 10 kuruşu enterden süper bi taktik :D

Oyunu girdiğinizde kagıdı parayı ne varsa artık çıkartın çar gelir biraz beklemek gerekiyor ama geliyor sonuçta çar bende ilk başta çıldırmıştım çar uçtumu lan fln :D

UneqquaL demiş ki:
Oyunu girdiğinizde kagıdı parayı ne varsa artık çıkartın çar gelir biraz beklemek gerekiyor ama geliyor sonuçta çar bende ilk başta çıldırmıştım çar uçtumu lan fln :D
Aynen :D Sonra Anladım Ki Sorun Enterde :D.Oda Kötü Ama Yah Yne Başında Duruyosun :mrgreen: Ama Olsun Sana Sadece bakmak düşüyo :roll:

Yukarı Alt