Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

WeAre

Buralıyım
biri msnden az önce bizim arkadaşlar oyuna girdi dedi nasıl dedim pach ile öğrenirsen bana da yazarmısın dedi ok dedim acaba yakın takip arkadaşlar bu konuyu bi bakarlarmı inş açılmıştır ben tam olarak resmi sitesini falan bilmiyorum

deepdevilll demiş ki:
biri msnden az önce bizim arkadaşlar oyuna girdi dedi nasıl dedim pach ile öğrenirsen bana da yazarmısın dedi ok dedim acaba yakın takip arkadaşlar bu konuyu bi bakarlarmı inş açılmıştır ben tam olarak resmi sitesini falan bilmiyorum
Hemen damlıyorum siteye ?!!!!!!.

WeAre

Buralıyım
BLacKLiST demiş ki:
seni keklemişler kardeşim :) daha sitede yok patch onlar nasıl gircek
keklemişler diyonda oyuna girin bizim master mezarcı bana öyle dedi mezarcı falan girmiş dedi

China HongKong 05 port 1180 şifre e2g933 igr bakalım louncher açılıo startı bekle :D

WeAre

Buralıyım
ya bırak ya size yardım etmeye çalışanda kabahat mod arkadaşlar kilitleyin adam gibi muamele yokki sitede adam yerine koymuyolar bizi bişey duyduk paylaşıktık yok açılmadı veya gelmedi demek bu kadaarmı zor bu kadar laf söylüyosnuz
not ben yaklaşık 3 haftadır knight oynadığım için oyun beni bağlamıyo anlatabildim mi tamamamen size yardım amaçlı yazdım bunları ama yazdığmı pişman oldum

deepdevilll demiş ki:
ya bırak ya size yardım etmeye çalışanda kabahat mod arkadaşlar kilitleyin adam gibi muamele yokki sitede adam yerine koymuyolar bizi bişey duyduk paylaşıktık yok açılmadı veya gelmedi demek bu kadaarmı zor bu kadar laf söylüyosnuz
not ben yaklaşık 3 haftadır knight oynadığım için oyun beni bağlamıyo anlatabildim mi tamamamen size yardım amaçlı yazdım bunları ama yazdığmı pişman oldum
Sakin ol.Tamam.Başlığı değiş ozamn millet heyecanlanmasın...No PaNiC,-,Don'T StReeS :wink1:

WeAre

Buralıyım
ganigani demiş ki:
deepdevilll demiş ki:
Sakin ol.Tamam.Başlığı değiş ozamn millet heyecanlanmasın...No PaNiC,-,Don'T StReeS :wink1:
başlıkda heyacan yapacak bişey yokki sadece duydum dedim kesin bişey yok öm e baksana bi o neyin nesi

arkadaşlar sakin olalım lütfen. arkadaşımız bişey bulmuş ve bizimle paylaşmak istemiş tamam herkes gergin ama lütfn sakin olmayı bilelim..
teşekkürler bilgi için arkadaşım ?!!!!!!...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt