arkadaşlar oyunda gördüğünüz gibi 100m golda 525 silk falan satanlar var.Silkiniz yükleniyor ve siz harcıyosunuz sonra silki veren adam
paypal'dan payback(paypalın parayı geri isteme özelliği var) yapıyor böylece accountunuz ban yemiş oluyor extraloob tada okudum bazı arkadaşların başına gelmiş o zaman bizde bi taktik geliştirelim

yeni account açalım
paypaldan silk alalım silklerle 10 dg immortal gibi satılabilen eşyalardan 2 tane alıp başka bir çara aktaralım
sonrada paypal paramızı geri alalım account ban yesin paramız geri gelsin transfer ettiğim stone satıp 100m kar edelim olay budur

başlıktada yazdıgım gibi sadece teori paypalım olmadığı ve isroya 2 yıldır girmediğim için deneyemedim ama okudum forumda vardı yani çalışabilir ki bence çalışıyor. zaten çalışırsa hemen yayılır ve joymax hemen açığı kapatır gerçi ama yine ben paylaşayım dedim

yorum sizin; bence çok mantıklı siz ne diyorsunuz????

EliteTurk

Aileden
ilahi arkadaşım güzel düşümüşsün fakat bazı detayları unutmuşsun..İlk olarak 10 degree immortal alabilmen için en aşagı 85 Lvl olman gerekiyor oyunda ..Haa aldın diyelim 85 lvl olup onu nasıl aktarıcaksın orasıda var kesinlikle aktarılmaz ve Stala koyulmaz..

ps: Sonuç olarak mantıksız bi yaklaşım :coffee:

LegendMaster demiş ki:
ilahi arkadaşım güzel düşümüşsün fakat bazı detayları unutmuşsun..İlk olarak 10 degree immortal alabilmen için en aşagı 85 Lvl olman gerekiyor oyunda ..Haa aldın diyelim 85 lvl olup onu nasıl aktarıcaksın orasıda var kesinlikle aktarılmaz ve Stala koyulmaz..

ps: Sonuç olarak mantıksız bi yaklaşım :coffee:
mantıksızca değil tecrübesizce dedim ya 2 yıldır hiç girmiyom ben ecsro oynuyorum ve oyunlara asla para yatırmam onu almak için o lvl in gerekli oldugunu bilyordum

teori eventlerde luck stone dağıtılıyor ve onları satabiliyoruz ordan türedi
onu bilmemde caharı 30 lvl yapmak çok kolay itemlere habire artı basmayı denersiniz zaten prede alacagınız için sanşsınız artıyordüşünsenizi sınırsız kaynak sağlam bi set oluncada satarsınız yada sp farm yaptıgınızda çok işinize yarar

yaw neyse ben size taktiği verdim nasıl kullanacagınız size kalmış tüyo benden gerisi sizden

Immortal satma olayı vardır ama güven olması gerekir , itemine immortal basılacak olan adam sana güvenirse itemi verir sende iteme immortalı bastıktan sonra itemi verirken paranı alırsın ama dediğin işi yapmak kolay değil çünkü Payback ve ChargeBack yapınca hem lv 85+ charın gider hemde ilk seferlerde şansına paypalına birşey olmasa bile bir süre sonra Paypal kredi kartını bloklar bu yüzden uğraşmaya değecek bir şey değildir bu.

immortal ve astral stoneler stalla konulamas SADE STEADY LUCKY GİBİ STONELER KONULUR FAKAT BU taktii biraz deistirerek o charda iteme immortal-astral basarız beleşten xD anca bu olabilir belki..

85 ola yeni char açsın yeni chra silk alsın silaha sadece astral bassa immortal fln bassa yine o silah para eder + basmasına gerek yok
düşün 85 immortal 4 astral 4 luck 4 silah satıyorsunuz

10 level char ile alabileceğin immortal derecesi 1 veya 2 dir. Lv2 immortal/astral kimse almaz. Alacak olan da kendi alır. Karakterinizin leveline göre immortal astral alabilirsin.
Tez ortaya koydun,anti tezini de ben yazdım.
ŞİMDİLİK Silk ile aldığın hiçbir item transfer edilemez,stalla koyulamaz.

Yukarı Alt