LadyFear demiş ki:
kALe sawasını kazanan guılde hedıye edıyolar sılk ıle falan alınmyor
bende öle biliyorum ama adam yalan atıo galiba dio bizim guild fortess i kazanmadı ama nerden aldığınıda sölemio ayrıca yaratığa herkes dalabilio illa thief olmak lazım deil ben daldım ve pembe oldum (pk) : D

oha.gif :lolmuch: üstad bu ne biçim sp...nasıl kastın o çarla o kadar sp'yi

bunun silkle alındıgını bende biliorum adam nasıl saldırabilior ona sasırdım bug galiba

O kesinlikle fortress sonucu alınan bir hayvan.Bunla valla con-jangan gider gelrisin cok güzel.Digeride galiba yine aynı sekilde alınan bir vehicle.Sp de iyi harbi ha.

CooLLer demiş ki:
O kesinlikle fortress sonucu alınan bir hayvan.Bunla valla con-jangan gider gelrisin cok güzel.Digeride galiba yine aynı sekilde alınan bir vehicle.Sp de iyi harbi ha.
45günde o lvle geldim ve o spyi kastım:D 80lik çarım saolsun:D

hakanweb1907 demiş ki:
gokhan2413 demiş ki:
yeni gelen trader hayvanlarindan biri item mall dan silk ile satin aliniyo
item mall ın hangi bölümünde söylermisin ben baktım yok öle bişiler ?
bende tam bilmiyorum sonucta trader hayvani oldugu kesin item mallda yok ise kesin kale savaslariyla alakasi vardir yoksa nasil alacak baska turlu

Doğru yanıt : Kale'ye hükmeden guild' e verilen bir pet. Bildiğin trader pet'i. HP' si ve slotları çok fazla. Silk veya gold ile alınmıyor. Sadece kaleye hakim guild tarafından kullanılıyor.

mavialize demiş ki:
Doğru yanıt : Kale'ye hükmeden guild' e verilen bir pet. Bildiğin trader pet'i. HP' si ve slotları çok fazla. Silk veya gold ile alınmıyor. Sadece kaleye hakim guild tarafından kullanılıyor.
kaleyi kazanamamış bir guild üyesinde var ama?

Yukarı Alt