Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
beyler artık silkroad ın resmi sitesinden şifre değişmio ama ben çok uğraşlar sonucu nerdn değiştiğini buldum isterseniz değiştirmeyi deneyin ama başarısız olacaksınız değiştirmek isteyenler beni bulsun :mrgreen:msn adresim [email protected]...

haa millet sifre degismek icin sana gelcek sen sifre lzm sen ver ben degisirim diycenn bizde vercez.
P.S: Eger gercekten yrdm etmeye calisiosan simdiiden ozur :mrgreen:

burdan bilgi almayı biliyorsunda bilgi vermek için msn mi veriyon yazsana buraya

müthhişşsin tek kelimeyle..werelim sana id pw deiştir..tam anlatımlı olarak buraya yazsan herkeze yardımcı olmuş olursun

sen ne akıllısın madem bi yumurta yurmurtladın koy da tavaya hep beraber pişirelim yiyelim yok oyle msn ekle felan dalga mı geciyorsun sen Exclamation

ben msnni ekledim bakalım belki id pw
istemez sadece linki yollar detective
hemen kilitleyemeyilim diyorum...
Ama kimse eklemezsin ben herşeyi çözücem (bu işlerdne çok anlarım )

arklar kimseden ıd pw istemicem ben size yöntemi sölicem siz yapcaksınız ama bnm charım hacklediği için yeniden açmak zorunda kaldım onun içinde persia serverinde fln para lasım mecbrum yane yoksa oynayamm oyunu Embarassed

oralet demiş ki:
arklar kimseden ıd pw istemicem ben size yöntemi sölicem siz yapcaksınız ama bnm charım hacklediği için yeniden açmak zorunda kaldım onun içinde persia serverinde fln para lasım mecbrum yane yoksa oynayamm oyunu Embarassed
simdi sen para ihtiyacın oldugunu soluyon nası yani parayı nerden bulcan birinden mi istiycen yoksa charımı alcan?

_AvRiL_ demiş ki:
oralet demiş ki:
simdi sen para ihtiyacın oldugunu soluyon nası yani parayı nerden bulcan birinden mi istiycen yoksa charımı alcan?
ben buldum resimli anlatım yapıyorum..uğraşmayalım böylerinle...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt