Hayallerin gölgesine bilmediğim bir yolda yuruyoru
Arkadaşlar şimdi ben botu indirdim clientinide indirdim herşey tmm güzel ama srobota tıkladım ve start dedim sro_client açılmıuyor görew yöneticisinden bakıyorum start yaptıgımda sro_client açılıp hemen kayboluyor ne olur bu soruna bi çözüm ne olur arkadaşlar yhaaaaaaa :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :buddha: :buddha: :buddha:

Prada

mamamia41 demiş ki:
Arkadaşlar şimdi ben botu indirdim clientinide indirdim herşey tmm güzel ama srobota tıkladım ve start dedim sro_client açılmıuyor görew yöneticisinden bakıyorum start yaptıgımda sro_client açılıp hemen kayboluyor ne olur bu soruna bi çözüm ne olur arkadaşlar yhaaaaaaa :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :buddha: :buddha: :buddha:

Clientin yerini gösterdin mi peki start dediğinde ?

Prada

mamamia41 demiş ki:
herşeyi tam olarak yaptım ama sro ya bağlkan mıyor ne olur bi çözüm adminler arkadasşlar lütfen :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&!

Bak şöyle yap.. O botu komple sil.. sonra elindeki botun son version olup olmadıgını kontrol et.. Sonra tekrar kur sro klasorunde olustrurdugun bot dosyasının içine.. Parmaga tekrar bas clientin yerini göster tekrar.. Sonra antiviri kapat öyle dene.. Windowsta engelliyo olabilir engellemesini kaldır çalışır.. Çalısmaması için bi sebep yok cunku

Prada

mamamia41 demiş ki:
kardeş dediklerini yaptım ama gene olmadı bende pc de bişeyin onu engellediğini düşünüyorum ama neyin engellediğini bilmiyorum engeli nasıl kaldıracagımıda bilmiyorum ?????:((:(:(:(:(:(:(:(

Dur halledicez işletim sistemin ne? XP mi vista mı? vistaysa hiç anlamam.. anlayan biri yardımcı olsun haa xp diyosan denetim masasından/ güvenlik duvarı/programa izin ver/ oradan programı varsa listeden yoksa / gözat tan bulup izin ver... düzelmezse gel başka bi yol buluruz.. bu arada kendin firewall falan yüklediysne onuda kapat.. Antivirusude kapat herşeyi kapat

Prada

mamamia41 demiş ki:
beyler lütfen bu yeni sürüm bot ve clientini yükleyim te evinde hiç bir sorun olmadan çalıştıran ve çarını bota sala bilen birisi varsa lütfen buraya indirdiği linki koysun ya vbeyl ütfen yhaa :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&!

Ohooo yiğenim.. Naısl olmaz sen derdini baştan bi anlat bakayım...

Hayallerin gölgesine bilmediğim bir yolda yuruyoru
Kuper Bak Şimdi ben botu ve clientini indirdim benişm silkroad yerel disk D de de yüklü sonra indirdiğim bota 2 kere tıkladım çalıştır dedım sonra oraddan :/D/Silkroad yerini gösterdim ve tamam dedim tüklemeyi b aşlattığımde bunlardan daha öncedende bot kullandığım için var olan la değişsin mi dedi bende tümüne ewet dedim daha sonra orjinal clienti bi yere yedekleyip bot clienti ile değiştirdim sonta beyaz ele tıkladım sro_clientin yerini gösterdim aama sro açılmadı görev yöneticisinden takip ettiğimde ise bota tkladığımde orada sro_client gözüküyor ve hemen kayboluyor sorunum buu :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&!

Prada

mamamia41 demiş ki:
Kuper Bak Şimdi ben botu ve clientini indirdim benişm silkroad yerel disk D de de yüklü sonra indirdiğim bota 2 kere tıkladım çalıştır dedım sonra oraddan :/D/Silkroad yerini gösterdim ve tamam dedim tüklemeyi b aşlattığımde bunlardan daha öncedende bot kullandığım için var olan la değişsin mi dedi bende tümüne ewet dedim daha sonra orjinal clienti bi yere yedekleyip bot clienti ile değiştirdim sonta beyaz ele tıkladım sro_clientin yerini gösterdim aama sro açılmadı görev yöneticisinden takip ettiğimde ise bota tkladığımde orada sro_client gözüküyor ve hemen kayboluyor sorunum buu :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&!

bot clienti dediğin şey zaten orj client :) neyse sen o zaman C dende D dende oyunu kaldır komple.. tekrar kur sadece C ye.. Bot klasorunu falan herşeyi yeniden oluştur o şekilde dene.. antivirusun falan varsada kapat kendin firewall kullanıyosan onuda kapat.. Ya anlattıklarına göre bişeyler engellio demek ki

Yukarı Alt