joysro

Kayıt
30 Eylül 2008
Mesajlar
4.803
Beğeniler
0
Şehir
Bahçelievler/İST


Beyaz Show bu hafta yine şahane!

Gülşen, Cemal Hünal, Sedef Avcı, Engin Altan Düzyatan, Sinem Kobal, Gergen Öz, Burcu Kara, Lale Manço Ahıskalı, Doğukan Manço ve Batıkan Manço bu hafta Beyaz Show’a konuk oluyor.Pop müziğin güçlü isimlerinden Gülşen’in “Önsöz” adlı yeni albümünün en beğenilen şarkılarını seslendireceği, Cemal Hünal, Sedef Avcı, Engin Altan Düzyatan, Sinem Kobal, Gergen Öz ve Burcu Kara’nın da başrollerinde oynadıkları “Romantik Komedi” adlı filmin merak edilenlerini anlatacakları gecede, Beyaz Show tiryakilerini yine müzik ve keyif dolu saatler bekliyor.
Ve büyük usta, rahmetli Barış Manço’nun vefatının 11. yılı dolayısıyla düzenlenecek olan etkinlikler ile ilgili konuşmak ve bilgi vermek için Lale Manço Ahıskalı ve çocukları; Doğukan Manço ile Batıkan Manço da Beyaz Show’da olacaklar.
Beyaz’ın canlı yayın sürprizleriyle daha da renklenen programda ayrıca, Histandup, Beşi Bir Yerde, Şomağızlılar, Şarkı Saçlamatmaca, B.A.S (Birbirimizin Arkasına Saklanmayalım) ve Gaku bölüm ve köşeleri de ekrana geleceke. Sakın kaçırmayın! 
Kayıt
6 Şubat 2007
Mesajlar
334.976
Beğeniler
1.292
Şehir
Taksim/IST.
Takımı
Galatasaray
doğukan ve batıkan var yıldönümü hesabı güzel olmuş davet edilmeleri.
 
Yukarı