1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Beta Versiyonuna kayıt başladı!


 1. LosTKnighT

  LosTKnighT Öğreniyorum

  Kayıt:
  23 Mart 2009
  Mesajlar:
  216
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci.
  Şehir:
  єχтяαℓσσв

  GamersFirst,Türk oyuncular için Türkçe hazırlanan Runes of Magic oyununun kapalı beta versiyonuna kayıtları başlattı.

  Runes of Magic, yeni nesil fantezilerinin Türkçe olarak yeniden tanımlandığı muhteşem bir MMORPG! Ücretsiz oynanan Runes of Magic Türkiye'deki tüm oyunculara yürek hoplatan bir PvP savaş ve kapsamlı bir "Çifte sınıf" sistemi sunuyor! Mitlerin dünyasına girdiğinizde kötülük ve vahşet timsali yaratıklarla savaşacak, yok edilen bir krallığın gizemini çözeceksiniz. Runes of Magic'in bu versiyonunu mevcut versiyonlardan farklı kılan en önemli özelliği dilinin Türkçe, yaklaşımının Türkiye'ye özel olması. Runewaker ve GamersFirst geliştirme ekipleri zorlu bir çalışma yürüterek Runes of Magic'in Türk kültürüne uygun olmasını sağladılar.

  [​IMG]

  Runes of Magic aylık ödeme olmaksızın ücretsiz indirme ve oynama imkânı sunuyor. Bu oyunun içeriği tamamen Türkçeye uyarlandı. Dekorasyonlar, zırhlar, silahlar ve diğer eşyalar Türk kültürüne uygun olacak şekilde tasarlandı.​  Runes of Magic'de kendi evinize sahip olun. Yüzlerce seçenek arasından seçebileceğiniz mobilyalarla dekore edin ve arkadaşlarınızı ağırlayın. Altı ana sınıf ile geniş kapsamlı sınıf sistemi ve yan sınıfları seçebilme imkânı sunan bu oyun, Çifte sınıf sistemi sayesinde oyunculara kendi karma sınıflarını yaratmak ve bu iki sınıfın yeteneklerini karıştırma ve eşleştirme imkânı veriyor.

  Tekrarlanan günlük görevleri içeren mevcut 600'ü aşkın görev ve sürekli eklenen birçok yeni görev var. Buna ek olarak düello, arena savaşları, klan savaşları, sunucu sunucuya karşı, oyuncu oyuncuya karşı (PvP) ve karanlığın ve aydınlığın güçlerinin savaşında taraf seçme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

  Daha detaylı bilgi için tıkla.