Beşiktaş'ta kadro dışı kalan İbrahim Toraman özür dileyerek tekrar forma giymek istediğini belirtti.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenleyerek medya mensuplarının karşısına çıkan İbrahim Toraman, yaklaşık 1 ay önce meydan gelen olayla kamuoyunu meşgul ettikleri için çok üzgün olduğunu belirtirken, ''Özür diliyorum. Bazen insanın elinde olmayan nedenlerden ötürü bazı şeyler olabiliyor. Kavga olayı bir hatadır ve olmuştur'' dedi.

Kimseyi suçlamadığını ve kendisini de savunmadığını aktaran Toraman, şunları söyledi:

''Çok ağır günler geçirdiğimi söyleyebilirim. Böyle bir camiada, böyle bir olayla anılmaktan ötürü üzgünüm. Hayatımın en zor dönemlerinden birini geçirdim. Taraftarımızdan ve Beşiktaş camiasından özür diliyorum. Hatamızı kabul ediyoruz. Bu doğrultuda başkanımızdan, yönetim kurulumuzdan, hocamızdan ve Sinan Engin abiden de özür diliyorum. Onları da zor duruma düşürmüş olduk. Bir şekilde biz de olayın en ağır şekilde cezasını çektik.''

'AFFEDİLMEYİ İSTİYORUM'

Yaşananların ardından kararı artık yetkililerin vereceğini dile getiren İbrahim Toraman, ''Bundan sonrası artık büyüklerimize kalıyor. Affedilip edilmeyeceğimiz konusunda bana bir şey söylenmedi. Affedilmeyi istiyorum, çünkü bu takımda formamı giymek ve futbol yaşantımı burada sürdürmek istiyorum. Beşiktaş'tan ayrılmayı kesinlike düşünmüyorum ve burada futbolu bırakmayı istiyorum'' diye konuştu.

'BAŞKANDAN ÖZÜR DİLEDİM'

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'le yaptığı görüşmenin sorulması üzerine Toraman, Demirören'den özür dilediğini kaydetti.

Başka bir kulübe transferinin en son çare olduğunu aktaran İbrahim Toraman, menajerinin kendisiyle ilgilenen kulüpler olduğunu söylediğini aktarırken, ''Kesinlikle benim düşüncem ilk planda burada kalmak, formamı yeniden giymek ve başarılı olabilmek'' diye konuştu.

İbrahim Toraman yıllarca Beşiktaş forması altında ter dökmüş bir insan ..

Bence İbrahim Toraman'nın özür dilemesi çok örnek bir davranış..

Bence Beşiktaş Camiası'nın ona 1 şans vermesi lazım..^^

Yukarı Alt