1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Beşiktaş'ta ikinci aday Keçeli


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  Beşiktaş'ta ikinci aday Keçeli
  Beşiktaş'ta Murat Aksu'dan sonra eski yöneticilerden Metin Keçeli de başkanlığa aday olacağını NTV Spor Radyo'ya açıkladı.

  [​IMG]

  Beşiktaş Kulübü’nün ocak ayından yapılacak olağan seçimli genel kurulu öncesi hareketlilik devam ediyor.
  Şu anki Yıldırım Demirören yönetiminde bulunan asbaşkan Levent Erdoğan’ın yönetimden istifa etmesinin ardından siyah-beyazlı camiayla ilgili önemli bir haber de Metin Keçeli’den geldi.
  NTV Spor Radyo'da yayınlanan ve Bülent Yüksel'in sunduğu Sportif Görüş programı'na katılan Metin Keçeli, başkanlığa aday olacağını ifade etti.
  Beşiktaş Camiası'nın önde gelen isimlerinden Keçeli, "İki adaylı bir seçim atmosferi yaşanacak gibi görünüyor ve camianın geneli, ibrenin Yıldırım Demirören'den yana olduğunu düşünüyor. Siz de aynı fikirde misiniz?" sorusu üzerine sürpriz bir açıklama yaptı.
  Metin Keçeli, “Seçime iki adayla girileceği doğru değil. Yaklaşık yirmi gün önce başkan adaylığını düşündüğümü ve bu sürede yapacağım temaslarda, maddi-manevi destek gördüğüm takdirde bu işe soyunacağım yönündeki açıklamalarım, basına yansımıştı. O yirmi gün geçti ve bu desteği çok büyük oranda aldım. Çok büyük bir sürpriz olmazsa bir hafta içinde adaylığımı açıklayacağım” dedi.
  Keçeli, “Özellikle maddi desteğin ayrıntıları konusunda konuşmam şık olmaz, ama adaylığımın önünde bir engelin kalmadığını söyleyebilirim” diye konuştu.
  Asbaşkan Levent Erdoğan'ın istifasını da değerlendiren Keçeli, "Geçmişte ben de sayın Süleyman Seba ile fikir ayrılığı yaşamış ve yönetimden istifa etmiştim. Sayın Erdoğan da doğrusunu yapmış, ama bu kararı daha erken alabilmeliydi" dedi.

  Nereden çıktı bu ikinci aday :roll: Şimdi Demirören'e iki rakip var oylar bölünecek demek bu da. Yani tüpcü yine başkan olacak demek pff
   
 2. Fre3sTyLe

  Fre3sTyLe rank8

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  16.763
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

  Tüpçü aradan sıyrılır xP
   
 3. Presence

  Presence rank8

  Kayıt:
  5 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  2.544
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  İstanbul

  temmenimiz tüpçü