1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Beşiktaş'ın acısı bambaşka!


 1. addIcFb

  addIcFb Aileden

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  5.215
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  Okul

  Beşiktaş Kulübü, vefat eden spor yazarı ve kulübün genel kurul üyesi Kazım Kanat için başsağlığı mesajı yayınladı.


  kazimkanat_bjk.jpg
  ''Acımız Çok Büyük'' başlığıyla yayınlanan başsağlığı mesajında, ''Kulübümüzün genel kurul üyesi, Türk spor basınının duayen ismi, Sabah gazetesinin Beşiktaşlı yazarı Kazım Kanat’ı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz'' denildi.

  Açıklamada, şu görüşlere yer verildi:
  ''Gazeteciliğe, spor yazarlığına uzun yıllardır hizmet veren ve büyük emeği geçen usta yazarın son yıllarda yakalandığı amansız hastalığa karşı verdiği yaşam savaşı ve hayata sımsıkı sarılışı ve o şartlarda bile mesleğini aksatmadan yapma çabası herkesçe hayranlıkla izlenmekteydi. '1999' yılında kansere yakalanan Kanat'ın bugüne kadar yaptığı mücadele ülkemizdeki kanserli hastalar için de umut ışığı olmuştu. Espritüel kişiliği, renkli kalemi ile önemli bir okuyucu kitlesine sahip ve genç nesil spor yazarlarının örnek aldığı, yeri doldurulamayacak bir yazardı. Beşiktaşlı olmaktan gurur duyduğunu her fırsatta dile getiren Kazım Kanat'ın vefatı, camiamızda çok büyük bir teessür ve derin acı yaratmıştır. Merhum'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk spor basınına ve camiamıza başsağlığı diliyoruz.''

  Bu arada, kulübün önemli taraftar gruplarından Beşiktaş Çarşı'nın ''forzabesiktas.com'' adresli internet sitesinin giriş sayfasında ise ''Beşiktaş'ın 'Cesur kalbi' seni unutmayacak Kazım abi'' ifadeleri kullanıldı.