"Beşiktaş'ı istiyorum"
Bu sözleri Sercan Yıldırım, Ertuğrul Sağlamla görüşmesinde sarfetti, hocasından kolaylık istedi... Gelişme üzerine Beşiktaş'ın kurmayları alternatifli teklifler hazırlıyor ama Bursa takas değil direkt para talep ediyor.

Geçtiğimiz sezondan bu yana adı transfer haberlerinin zirvesini süsleyen Sercan Yıldırım’ın Beşiktaş’a yeşil ışık yaktığı ortaya çıktı... Son günlerde Siyah-Beyazlılar’da yaşanan transfer hareketliliğinin ve camianın havaya girmesinin de bu kararda etkili olduğu öğrenilirken, genç oyuncunun bu düşüncesini hocası Ertuğrul Sağlam ile de paylaştığı belirtildi. Bursaspor’un teknik patronuyla transfer zirvesi yapan milli oyuncunun, “Hocam yeni sezonda Beşiktaş’ta oynamak istiyorum ve sizden de kolaylık bekliyorum” ifadelerini kullandığı ileri sürüldü. Bu gelişme doğal olarak hem Beşiktaş hem de Bursaspor’da büyük hareketlilik yarattı. Taraftarlarına yeni bir yıldız daha armağan etmek için düğmeye basan Siyah-Beyazlı ekibin kurmayları hemen bir Sercan zirvesi yaptı, alternatifli teklifler hazırladı. Beşiktaş’ın Sercan’a karşılık Bursaspor’a Fink ve Holosko’yu önerdiği edinilen ilk bilgiler arasında. Ancak son şampiyonun yöneticileri, her ne kadar teknik direktör Ertuğrul Sağlam iki oyuncuyu da kadroda görmek istese de bu teklife özellikle Holosko’nun yıllık 1.8 milyon Euro’yu bulan maliyeti sebebiyle hiç sıcak bakmıyor.

Oyuncu değil para istiyorlar

Bu safhada Beşiktaş cephesi yeni takas+para paketi hazırlarken, Bursaspor ise takası düşünmediğini, ancak 8 milyon Euro’ya kadar inebileceği bilgisini aracılar vasıtasıyla gerekli yerlere ulaştırdı. Bir başka alternatif ise bu rakamın vadeler halinde ya da tek bir oyuncu takasıyla noktalanması.​

Beşiktaş Nba'in Miami'si oldu. Herkes gelmek istiyor :P

Yukarı Alt