bannedddd

Buralıyım
Beşiktaş'a Talip Var

Abramoviç'in arkadaşı olan Azeri işadamı Mansimov gözünü başkanlık koltuğuna dikti.

11631.jpg

Dünyanın en zengin armatörlerinden biri olan Azeri işadamı Mubariz Mansimov, Beşiktaş Kulübü Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı. Milliyet Gazetesi'nin 18.07.2008 tarihli sayısında yer alan haber şöyle devam ediyor: "Türk pasaportuna da sahip olan Mansimov, önceki gün siyah beyazlı kulübün eski futbol şube sorumlusu İhsan Kalkavan, Hakan Kalkavan ve Celal Kolot ile bir araya geldi.

Abramoviç'in Arkadaşı
Toplantıda Beşiktaşımızın sorunları ele alınırken Mansimov, "Beşiktaş’ı çok seviyorum. Hedefim siyah beyazlı kulübün başkanlığı" derken, göreve geldiklerinde sadece forma göğüs reklamı olarak 50 milyon Euro vereceğini belirtti.
Azerbaycan’da da bir futbol takımı bulunan ve Chelsea Kulübü’nün sahibi Abramoviç’in yakın arkadaşı olan Mansimov’un Beşiktaşımızla ilgili düşünceleri şöyle: "Beşiktaş’a aşığım. Siyah beyazlı takımın Avrupa’da bir numara olması için tüm imkanlarımı kullanırım. Yeter ki, bana bu şansı versinler. Beşiktaş’ın süper yıldızlara ihtiyacı var.
Eski yöneticilerden İhsan Kalkavan, Hakan Kalkavan ve Celal Kolot’un tecrübelerinden yararlanacağız. Beşiktaş’a gönül veren işadamlarını bir araya getireceğiz. Kulüp yönetmek, bakkal dükkanını yönetmekten daha kolay. Önemli olan üst düzey oyuncuları kadroya katmak. Beşiktaş’ın alt yapısı yıldız kaynıyor. Maddiyat önemli değil. Borcu kısa sürede karşılarız."

Kaynak: Milliyet

hayta bu da kim yaw ama baya zengin gelirse iyi olur ama beşiktaşa yıldız lazım değil adam gibi oyuncu lazım demirören gibi parayı car çür etmesin bu da gerçi bişi olmaz ama olsun demir ören şampiyonluk görmeden brakmaz beşiktaşı diye tahmin ediyorum çünkü baya para harcadı ve bu parasının hakkını isteyecek ama saçma sapan transferler yaptı kendi kendine başını yaktı biraz salak gibi bu adam yöneticiler ne derse o da onu alıyor inasn biraz araştırır yıldız yıldız adam gibi oyuncu olsun yeter. Bu kadar parayı mah. deki çocuğa ver bak nasıl yıldız oluyor adam :thumbsup:
neyse çok uzadı ama demir örenin gitesinden yanayım en son 100 yılımızda şampıyonluk gördük şampiyonluk istiyorum :thumbsup:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Carmenta demiş ki:
MooNLiFe demiş ki:
8tas bayram eder bu adam gelirse...
Düzgün konuş :!: :!:
Ben de aynısını diyecektim. 8-0 yenilmiş olabiliriz. Ne olacak? Top yuvarlaktır. Her takımın çok kötü bir maçı olmuştur.
Şu adam da gelsin ya. Kaç yıldır başkanlığın tek adayı Yıldırım Demirören'di. Adam rakipsiz başkan oluyordu. Şimdi bu adam gelirse süper bir ekip çıkarırız ortaya :starving:

Yukarı Alt