jusovic demiş ki:
Bir FenerBahçeli olarak ben Diyordum .. 6KASIM UNUTLMAZ Die (FB6-GS-0)GERÇEKTENDE UNUTMUCAK ARTIK TARİHE YAZILDI BEŞİKTAŞIN HEDEFİ TARİH YAZMAKTI BENCE ALTIN HARFLERE ADINI YAZDIRDI REKORU KIRICAK DAHA BENCE YOK..:lol:
fb şöyle bi yarı finale kalsın rakip man.utd olsun yide 6 cakar...Sizde en azındadan 2 tane atarsınız yine hehehe :mrgreen: :mrgreen: detective

bu topiyi okudukça sinir katsayım yükseliyor uzuluyorum siz gencler için futbol bence arkadaşınla alay etmek için oluşan bi spor deil aynı duruma tarihte tüm turk takımları duşmuştur hangi takım olduğu onemli deildir olaya bir turk takımı olarak bakmak gerektiğini duşunuyorum bırakın bu gereksiz çekememezliği futbolda yenmekte var yenilmekte gecen hafta biz yendik 3puan aldık şimdi onlar yendi 3 puan aldı tamam skor içler acısı ama olmıyacak diye bişey yok gs da fenerden 6 yedi ama müzesinde uefa kupasını bulunduruyor bu sonuc fenerbahceyi buyukmu yapar hayır sadece bi sonuctur ama uafe kupası gsyi buyuk yapar bu boyledir geciniz bunları karşındaki dünya devi bi takım eğer lakayıt bi futbol oynarsan olacağı budur ama insanları rencide edici kelimelerle alaylı bişekilde konuşmak ne bize nede size yakışır kınıyorum burada bir turk takımı ile aly eden herkezi

BaTTeRST_

Bilgiliyim
yorumlar fazla ağarlaşıyor yani nede olsa bjk bi TÜRK takımı
ne olursa olsun 10-0 20-0 da olsa ben bjk liim siz nederseniz deyin ama daha saygılı lütfen

jusovic demiş ki:
Bir FenerBahçeli olarak ben Diyordum .. 6KASIM UNUTLMAZ Die (FB6-GS-0)GERÇEKTENDE UNUTMUCAK ARTIK TARİHE YAZILDI BEŞİKTAŞIN HEDEFİ TARİH YAZMAKTI BENCE ALTIN HARFLERE ADINI YAZDIRDI REKORU KIRICAK DAHA BENCE YOK..:lol:

7-0 KALDIRMIO BÜNYE :mrgreen:

BaTTeRST demiş ki:
yorumlar fazla ağarlaşıyor yani nede olsa bjk bi TÜRK takımı
ne olursa olsun 10-0 20-0 da olsa ben bjk liim siz nederseniz deyin ama daha saygılı lütfen
+1903

bide bak tutamıyorum kendimi anlamadığım şu avrupada bir turk takımı kim olursa olsun her turk takımı desteklemek bizim amacımız olması gerekirken boyle deli saçması çocuk ağzı yorumları yapıyoruz yazıkk tek kelime yazıkk

BEN BİR GALATASARAYLIYIM HEMDE FANATİK ŞU ANA KADAR 25 MAÇINA GİTTİM FENERLİLERE GICIK KAPARIM BEŞİKTAŞLILRI SEVERİM ÇÜNKÜ DOST TAKIMDIR AMA BİR YERDEDE TAKIMA YAZIK OLDU BİDE ARTIK YORUM YAPMAYIN BEŞİKTAŞ TÜRK TAKIMI DEĞİLMİ FENERLİLER ŞİMDİ DALGA GEÇİYOLAR AMA DEPLASMANDA GÖRCEZ ONLARI

SonSAHNE

Bilgiliyim
noktayı koyayım herşeye :lol: bjk ye geçmişler olsun öncelikle zaten liverpool taraftarları 10 istiyordular ama olmadı :lol: herneyse haticeye değil neticeye bakıcaksn. bu aralar herkes fenerde 7-0 yenilmişti dyiolar bazılarıda 7-1 diyolar benim bildiğim 7-1 :lol: biz 6 fark yedik şeref golümüzü attık halbukü GS 6 kasımda 6 yiyip tarihe geçti ve bununla birlikte şeref diye bişey kalmadı madem haticeye bakıyosunuz benim haticeye bakış açım bu :lol:
sekiztaş

utanmasalar bunuda hakem yüzünden yenildik dicekler...
:lolmuch:

SonSAHNE

Bilgiliyim
galatasaray da yenildi. Fenerbahce de olmasa seneye tek takım gitçek şampiyonlar ligine :lol: hatta belki onuda almazlar :lol:

kimi yzmıs bjk li sokaa ckmasn yok şu yok bu
1- yenildik isterse 10-0 olsn BJK BJK dir buyukluunden gram kaybetmemistir
2- siz cahiLLer biri anca kendi icimzde karmasa cıkarsanz baska biseden anlamassnz
3- birlik olacagımıza gidp kavga ediyoz
4- her takm basarısız olablr onmli olan ondan sora daa ii yerlere gelmektir
örn : gs uefa alana kadar hicmi maglp olmadı hic mi fark yemedi hersey zmnla
fb zmannda gol atamadı 0 puan aLdı samp. liginde smdi ii bi kadroları var eski deneymler sonucu en ii temsilcmz knmnda
bjk de kotu donmden gecio zmnnda ne takmlar yendk inş bu buuk hezimetten sora yeni bi sayfa acp ii sonclarla lig ve avrupada basarı yakalayp ulke puanını yksltp onmzdeki yllarrda ŞL ye 3 takmla gideriz...
tum takmlarmz aynı yollardan geciyor kmi onceden gecrmstr kmi smdi geciriyo bu bi alay konusu olmamalı baskası bizle dalga gecerken biz nie kendi aramzda dalga gecioz???

A

Anonymous

Guest
S0NS4HN3 demiş ki:
noktayı koyayım herşeye :lol: bjk ye geçmişler olsun öncelikle zaten liverpool taraftarları 10 istiyordular ama olmadı :lol: herneyse haticeye değil neticeye bakıcaksn. bu aralar herkes fenerde 7-0 yenilmişti dyiolar bazılarıda 7-1 diyolar benim bildiğim 7-1 :lol: biz 6 fark yedik şeref golümüzü attık halbukü GS 6 kasımda 6 yiyip tarihe geçti ve bununla birlikte şeref diye bişey kalmadı madem haticeye bakıyosunuz benim haticeye bakış açım bu :lol:
sekiztaş

utanmasalar bunuda hakem yüzünden yenildik dicekler...
:lolmuch:
harikasın :lolmuch:
+1907

Yukarı Alt