Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Evet bildiğimiz gibi bu sene Avrupa'da bizi temsil eden tek takım beşiktaş . Yarın olan maçla ilgili yorumlarınız nelerdir? :lolmuch:

@Lenneth :lolmuch:

Takımı
Besiktas
İnan şafaktan çok bu maç sıkıştırdı beni, açıklandığı günden beridir gün sayıyorum şükür geldi çattı. Yarın çıkacağız er meydanına, Allah'ın izniyle kendi oyunumuzu oynarsak bir beraberlik kopartırsak İstanbul için çok çok olumlu düşünebilirim. Allah yardımcımız olsun. :pray:

Bayern 3 : 2 Beşiktaş

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Tabi ki öyle ama Bayern Münih korkutucu...

İlk yarı gol var oyna paran cepte :thumbsup:

Bugün sivas spor,kayseri spor beşiktaş,fenerbahçe,galatasaray gibi takımları yenebiliyorsa beşiktaş'da Bayerni yenebilir, tabi biraz şans lazım bayern teknik olarak beşiktaş'dan çok üstün oyuncularının çoğu tanınmış yıldız oyuncular bakalım görücez bu akşam % 65 bayern %35 beşiktaş diyorum inşallah o % 35lik kısım denk gelir :D

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Bugün sivas spor,kayseri spor beşiktaş,fenerbahçe,galatasaray gibi takımları yenebiliyorsa beşiktaş'da Bayerni yenebilir, tabi biraz şans lazım bayern teknik olarak beşiktaş'dan çok üstün oyuncularının çoğu tanınmış yıldız oyuncular bakalım görücez bu akşam % 65 bayern %35 beşiktaş diyorum inşallah o % 35lik kısım denk gelir :D
Hiç belli olmaz . Ligi baz alma . Avrupa'da her takım çok daha güzel oynuyor .

Rakip Bayern olunca kazanmak sadece oyunla olmuyor maalesef. Rakip öyle bir takım ki oyunda geri kalsa bile küçücük hataları çok iyi değerlendirerek skora gidebiliyor. Geçtiğimiz Madrid maçları çok güzel örnek :(
Beşiktaşın oyuna ortak olsa bile skora ortak olabileceğini sanmıyorum .

Yukarı Alt