Kim Kazanır ?

• Beşiktaş

Votes: 39 67,2%
  • Trabzonspor

Votes: 14 24,1%
  • Beraberlik

Votes: 5 8,6%

• Total voters
    58
Güzel maç oldu Şenol hoca bizim peşimizde yine adam ligde yürümek istiyor 7 tane eksikle çıkarsan olacağı budur. :lol:
Beşiktaş ileri uç futbolcuları ile gerçekten çok can yakar ama bu savunma dörlüsü ile de çok canı yanar. :beer:

Rowdy demiş ki:
extraloob demiş ki:
Beşiktaş bu ileri uç futbolcularıyla çok canlar yakarlar TS ki en iyi takım deniyordu gördük pff.
2. yarı kaçanları görmedin herhalde hacım. summer7:
Evet 2. yarı trabzon daha baskılı oynadı fakat net ataklarda bizden üstün değillerdi.

extraloob demiş ki:
Beşiktaş bu ileri uç futbolcularıyla çok canlar yakarlar TS ki en iyi takım deniyordu gördük pff.
TS pafla cıktı nerdeyse.en az 7 as oyuncusu yoktu TS nin

DukeNukem demiş ki:
extraloob demiş ki:
Yeni transferlerini sürdü sahaya.Ne yapsın ligde kullanamaz.Nerede deneyecek?Şansını denedi olmadı.

O değil tsnin kasapları iş başındaydı her oyuncuya çok sert davrandılar özellikle sezerde bir anten eksiği hissettim yalnız kötü haber tez geldi ersan sezonu kapatmış geçmiş olsun.

hmzsnmz demiş ki:
DukeNukem demiş ki:
extraloob demiş ki:
paf ? :lol:
Evet paf hatta pafdanda bi düşük kademe.O oyuncular ilk defa bi maçta beraber oynuyolar.Paftakiler bile paf liginde beraber oynuyolar.şahsen TS nin tüm maçlarını takip ederim bu oyuncular ilk defa birbiriyle oynuyor bu maçta.

Birde şunu diyim Quaresmanın golune aldanmayın.Bence 8jk nin yaptıgı transferlerden en fos cıkanı Quaresma olcak demedi demeyin.Sırf taraftara oynuyor takıma oynamıyor.

hmzsnmz demiş ki:
O değil tsnin kasapları iş başındaydı her oyuncuya çok sert davrandılar özellikle sezerde bir anten eksiği hissettim yalnız kötü haber tez geldi ersan sezonu kapatmış geçmiş olsun.
Al işte daral: summer4:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
hmzsnmz demiş ki:
summer5: summer2: summer7: summer4: daral:

DukeNukem demiş ki:
Birde şunu diyim Quaresmanın golune aldanmayın.Bence 8jk nin yaptıgı transferlerden en fos cıkanı Quaresma olcak demedi demeyin.Sırf taraftara oynuyor takıma oynamıyor.
:mrgreen: makara: Komik

hmzsnmz demiş ki:
DukeNukem demiş ki:
Böyle fos ise hep böyle oynasın razıyım ki razı olmayan yoktur.
çok mu güzel oynadı.sadece bi tane uzaktan gol başka hiçbişe yapmadı Quaresma.Ayağında cok topu tutuyor gereksiz çalımlara giriyor ve atakları hemen öldürüyor.Ona bakarsan Pino nun bizde 2-3 tane uzaktan golu var ama aynı Quaresma gibi ataklarımızı öldürüyor gereksiz yerlerde şut çekip çalım atıp kaptırınca gol atacaz ama atamıyoruz.şahsen Pino bu özelliğini sevmiyorum yoksa iyi oyuncu

EmmaW

quaresma kötü oyuncu diyenin çok özür dilerim ama aklından şüphe ederim bence sen başka maçı izledin.. q7 şuan bu ligin açık ara en iyi futbolcusu ve dünyada sayılı kanat futbolcuları arasında..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
DukeNukem demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
DukeNukem demiş ki:
Böyle fos ise hep böyle oynasın razıyım ki razı olmayan yoktur.
çok mu güzel oynadı.sadece bi tane uzaktan gol başka hiçbişe yapmadı Quaresma.Ayağında cok topu tutuyor gereksiz çalımlara giriyor ve atakları hemen öldürüyor.Ona bakarsan Pino nun bizde 2-3 tane uzaktan golu var ama aynı Quaresma gibi ataklarımızı öldürüyor gereksiz yerlerde şut çekip çalım atıp kaptırınca gol atacaz ama atamıyoruz.şahsen Pino bu özelliğini sevmiyorum yoksa iyi oyuncu
Bunu diyen bir 6s li ise acarım bi taraflarımı gülerim. Bizi eleştireceğinize bi halinize bakın. Q7 hem bireysel hem takım oyunu olarak müthiş yeteneklere sahip bir oyuncu. Hangi adamın var senin takımında? O yarım sezon yatıp sonra da bie halt yiyemeyen koca götlü Arda mı? Ahı gitmiş vahı kalmış Aykut mu? Sadece koşup önünü görmeyen Sabri mi? 2 maç oynayıp geberen Baros mu? Q7 ile kıyasladığın ancak fiziki gücünü kullanamayıp top kaptoran, Q7'ye göre hızı yeteneği hiç bir şeyi olmayan Pino mu? Söyle bana hangi adam yahu?
Toxicated demiş ki:
DukeNukem demiş ki:
:mrgreen: makara: Komik

Birşey yazmıyım dedi de yazıyım ya :mrgreen:

Hacım q7 iyi oyuncu ama takım oyununu oynayamıyorum bunu sen bile biliyorsundur bazı yerlerde kişisel yeteneklerini kullanarak takımı kurtarabilir ama bireysel hareketleriylede takımı yenilgiye uğratabilir bunu demek istiyor sanırım
ayrıca bu adamın bu kadar rahat oynamasına hayranım :kalp: :buddha:

Bireysel yetenegini kullanıp klas hareketler yapınca takım oyuncusu olunmuyor mu onu anlamıyorum. Bu bir ekip çalışması q7 de takımdaki rolunun yanında show business kısmını da üstleniyor. Ayık olun renkliler geliyoruz :P

Yukarı Alt