Beşiktaş otobüsü taşlandı
Beşiktaş kafilesini taşıyan otobüs, Eskişehir Atatürk Stadı'ndan havalimanına giderken taşlı saldırıya uğradı.

Turkcell Süper Lig'de Beşiktaş'ın Eskişehirspor'u 1-0 yendiği maçı sonrası, siyah-beyazlı takımı taşıyan otobüs sokak aralarında taş yağmuruna tutuldu.
Maçın ardından İstanbul'a dönmek üzere havalimanına hareket eden Beşiktaş kafilesine yapılan taşlı saldırıda otobüsün camları hasar gördü.
Futbolcular ve teknik heyetten yaralanan olmazken, siyah-beyazlılar artırılan güvenlik önlemleri altında havalimanına ulaştı.​

Yenilince hep aynısını yapıyorlar , bizim elemanları da taşlamışlardı 2 hafta önce...

Maç Öncesinde Olan Centilmenlik'ten Sanırım Maç Sonu Eser Yok Eskişehire Üzüldüm
Beşiktaşı kutlarım :muck:

hmzsnmz demiş ki:
BurakK* demiş ki:
Maç Öncesinde Olan Centilmenlik'ten Sanırım Maç Sonu Eser Yok Eskişehire Üzüldüm
Beşiktaşı kutlarım :muck:
Yenildikleri için yok ^^ Bu heryerde böyle :P Maçtan önce bizde kolkola gezdik eseslilerle ama maç sonu yanlarına yaklaşılmıyor :twisted:
Yazık Gerçekten Üzüldüm :twisted:

Oyuncuların Yaşadıklarına bence şükür edilmeli

Kızılcıklı Biraz olayları abartan bir taraftar topluluğu

Bence Bejeke O kadar etkli göremedim ama Tebrikler yine Hakemide ayrı bir amatör gördüm

Eses4ever

Yensekte Yenilsekte En büyük EsEs

By_DaDaS demiş ki:
O Takımın Taraftarıda Bu kadar işte İlla ÇarŞı'yı Karsılarına Alıcaklar Genc Grup Ezilip Gidicek.
Çarşıdan korkumuz Yok :wink1:

Alayına

Haklısın Bro.. Yenmekte var Yenilmekte

Yukarı Alt