1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Beşiktaş Olimpiyat'a gidiyor


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Beşiktaş Olimpiyat'a gidiyor
  Beşiktaş yönetimi yeni stat projesine başlanıldığı takdirde önümüzdeki sezon maçlarını Atatük Olimpiyat Stadı'nda oynayacağını açıkladı. 2008-2009 kombine kart satışlarının da buna göre yapılacağını duyurdu.
  Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, BJK İnönü Stadı'nın yerine yapılacak yeni stat projesiyle ilgili yasal prosedür ve izinlerin alınma sürecinin sürmesi nedeniyle ve taraftarların isteği üzerine, yeni sezon kombine kart satışlarına, BJK İnönü Stadı üzerinden başlanmasını ve gerekli izinler alındıktan sonra maçların Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanmasını kararlaştırdı.
  Yönetim kurulunun toplantısının ardından yapılan açıklamada, yeni statla ilgili prosedür ve gerekli izinlerin alınma sürecinin sürdüğü ve taraftarların da ısrarlı kombine kart istekleri bulunduğu belirtilerek, ''Yönetim kurulumuz, bu doğrultuda, 2008-2009 sezonu maçları kombine kart satışlarına BJK İnönü Stadı üzerinden başlamayı, gerekli izinler tamamlandığı gün itibariyle de maçlarımızı Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamayı kararlaştırmış bulunmaktadır. Buna göre, kombine kart satışlarına 12 Haziran Perşembe günü başlanacaktır'' denildi.
  Bu sezona özel olmak üzere, Atatürk Olimpiyat Stadı'nın kullanılması durumunda, kombine kart sahiplerine, BJK İnönü Stadı'nda bilet aldıkları yerlerin benzeri konumundaki tribünlerden yer verileceği, ayrıca aynı bölgeden bir kombine kartın da bedelsiz olarak sunulacağı kaydedilen açıklamada, ''Böylece, 2008-2009 sezonu için BJK İnönü Stadı'nda 1 adet kombine kart alan taraftarımız, maçlarımızı Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamamız halinde, 2 adet kombine kart sahibi olacak. Kombine kart satışlarımız 12 Haziran Perşembe günü başlayacak ve 9 Ağustos Cumartesi günü son bulacaktır. 12-21 Haziran tarihleri arasında, eski kombine kart sahiplerine, eski yerlerini almak üzere öncelik tanınacaktır'' ifadelerine yer verildi.
  Bu arada, kombine kart satışlarının BJK İnönü Stadı'nın altında yer alan kombine kart satış merkezinden ve Biletix'ten sağlanabileceği bildirildi.

  Kombine kart fiyatları ise şu biçimde açıklandı:

  VIP Üst D: 6.500 YTL
  VIP Üst B-E: 4.500 YTL
  VIP Üst A-F: 2.300 YTL
  VIP Alt A-F: 1.800 YTL
  VIP Alt B-E: 2.800 YTL
  VIP Alt C-D: 3.300 YTL
  Numaralı Orta: 2.100 YTL
  Numaralı Kenar: 1.550 YTL
  Kapalı Üst: 1.200 YTL
  Kapalı Alt: 975 YTL
  Yeni Açık: 400 YTL
  Eski Açık: 350 YTL

   
 2. belirsizzzzz

  belirsizzzzz Aileden

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  7.584
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  CeyRRANNCI
  Şehir:
  Tokyo /Y.t
  Yeni stat güzel olucak gibime geliyo