Maç nasıl sonuçlanır ?

• Beşiktaş kazanır

Votes: 39 22,0%
  • Berabere biter

Votes: 5 2,8%
  • ManU kazanır

Votes: 133 75,1%

• Total voters
    177
İnş. beşiktaş kazanır hatta inş. beşiktaş fark atar ama mantıklı düşünmek gerekirse ve beşiktaşın gidişatına bakılırsa;

beşiktaş:1 ManU:4

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Yıkın şu aklınızdaki rakip takım düşüncesini. En azından Avrupa maçlarında rakip gözüyle bakmayın Türk takımlarına.

7+ oynayin, oynayanlar cok oldugu icin hemen yatirin kuponunuzu.Feci sekilde dusebilir. :)

Wax Whine demiş ki:
Yıkın şu aklınızdaki rakip takım düşüncesini. En azından Avrupa maçlarında rakip gözüyle bakmayın Türk takımlarına.
Bırakta dalgamızı geçelim hoca nasılsa yenilcek beşiktaşı savunsak nolur savunmasak nolur..hatice belli netice belli ^^

Night Blue demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Bırakta dalgamızı geçelim hoca nasılsa yenilcek beşiktaşı savunsak nolur savunmasak nolur..hatice belli netice belli ^^
Herşey belli diye böyle mi yapmak gerek? Ona kalırsa herkes zamanı gelince ölecek yaşamın sonu ölüm . At kendini köprüden aşağı öldür kendini hatice belli netice belli.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Night Blue demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Dalganı geçemezsin bu topicte. En başta belirttim. Kim olursa olsun dalga geçerse üyeliğini unutsun :wink1: Siz nasıl takımlarınızın geçmişindeki bazı farklı malubiyetlerde hassassınız, ben de bu konuda hassasım. Hadi bakalım hoca geç şimdi dalganı sonucunu hep birlikte görelim.

Bi GS'li olarak bu macta her ne kadas Beşiktaş'ın kazanmasını tüm kalbimle istesem bile.. Mantıklı düşününce ManU alır diyorum.. :coffee:

The GoDFatheR demiş ki:
Urasil demiş ki:
kalede rüştünün olması bizim için bi avantaj bence hakan daha iyi
1- Rüştü Kalede Olmayacak , Sakat..
2-Sen Manchester Taraftarımısın da Hakan Daha iyi , Rüştü Kaleye Geçerse Bizim İçin Avantaj Olur Diyorsun ??
1)yazdığım yorumda yanlış yazmışım ''kalede rüştünün olmaması '' olcaktık düzelttim onu
2)istediğim takımı tutarım kimse karışamaz ... ama tabiki gönlümüz beşiktaşın kazanması

Urasil demiş ki:
The GoDFatheR demiş ki:
Urasil demiş ki:
kalede rüştünün olması bizim için bi avantaj bence hakan daha iyi
1- Rüştü Kalede Olmayacak , Sakat..
2-Sen Manchester Taraftarımısın da Hakan Daha iyi , Rüştü Kaleye Geçerse Bizim İçin Avantaj Olur Diyorsun ??
1)yazdığım yorumda yanlış yazmışım ''kalede rüştünün olmaması '' olcaktık düzelttim onu
2)istediğim takımı tutarım kimse karışamaz ... ama tabiki gönlümüz beşiktaşın kazanması

1-Yanlış Anlaşılma Olmuş Tamam .
2-Ben Senin Takımına Karışmadım Ama Bu Maçta Mancherster'ı Tutan Türk Düşmanıdır...

mantık olarak man.utd alır ama gönlüm bjk den yana...
o rooney şerefsizi hafife alıyo bjkyi dediklerini görünce rahat 5-6 dk sövmüşümdür rooneye...

Xplosive

Bilgiliyim
Kağıt üzerinde manu kesin alır. Ama top yuvarlak son dakikaya kadar 0-0 gider son dakikada bjk penaltı kazanır maçı alır futbol bu hiçbişey belli olmaz.

Yukarı Alt