1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

'Beşiktaş için sandık başına'


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  'Beşiktaş için sandık başına'
  FANATİK'i ziyaret eden Beşiktaş Başkan Adayı Murat Aksu, “Ocak ayındaki genel kurulda, tüm üyeleri oyunu kullanmaya davet ediyorum. Bana oy vermeleri önemli değil, yeter ki kongreye ilgi göstersinler, Beşiktaş'a sahip çıksınlar” dedi.

  [​IMG]

  Beşiktaş’ta kongre rüzgarlarını estiren Murat Aksu, ocak ayındaki genel kurulda başkan adaylığını koyduğunu resmen açıklamıştı. Taraftarın desteğini yitiren Başkan Yıldırım Demirören’in karşısına çıkan Aksu, FANATİK’e yaptığı ziyarette çarpıcı açıklamalarda bulundu, kongre üyelerine çağrı yaptı. “Her şey Beşiktaş için” diyen Aksu, “Kongre üyelerimizden bana oy vermelerini istemiyorum. Onlardan tek isteğim, aidatlarını yatırmaları ve ocak ayında sandık başında olmalarıdır. Herkes kongreye gerekli katılımı gösterirse, kulübümüz için en hayırlısı olacağı düşüncesindeyim” ifadesini kullandı.

  ‘Borçlar ödenir’

  Beşiktaş’ın zor günler geçirdiğini dile getiren Murat Aksu, “Şu anda kulübün gidişatını iyi görmüyorum. Beşiktaş’ın sahipsiz olmadığını herkese göstereceğiz. Kulübün, Yıldırım Demirören’e olan borcu ödenir, o konuda kesinlikle sıkıntı yaşamayız. Stadı da en iyi şekilde, yaptıracağız. Kongre tarihi yaklaştıkça, futbol takımıyla ilgili projelerimizi de açıklayacağız ve kamuoyuyla paylaşacağız” diye konuştu.​

  Fanatik ^^