JbS

rank8
Ara transferde Hammarby´den alınan Erkan Zengin, yedek kalmanın sorun olmadığını söyledi.
- Resim Silinmiş.

Erkan Zengin: Dert değil
Ara transferde Hammarby’den alınan Erkan Zengin, yedek kalmanın sorun olmadığını söyledi. Gurbetçi futbolcu, “Her maça oynayacak gibi hazırlanıyoruz. Sonuçta takımlar sahaya 11 kişi çıkıyor. Takımın belli bir iskelet kadrosu var. Bu yüzden sadece ben değil, bir çok arkadaşımız kenarda bekliyor. Bize düşen idmanlarda daha fazla çalışıp, takımın form düzeyini yükseltmek. Başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Sonuçta oyuncular arasındaki rekabet takıma yansıyor” diye konuştu.

Hakan Arıkan görev bekliyor
Teknik direktör Mustafa Denizli’nin son maçlarda görev verdiği Hakan Arıkan, Gençlerbirliği karşılaşmasında da şans bekliyor. Hacettepe galibiyetinde önemli rol oynayan genç file bekçisi, “Kendimi iyi hissediyorum. Rüştü ağabey ile çok iyi bir çalışma ortamı içerisindeyiz. Eğer şans tanınırsa, hocamın yüzünü kara çıkartmam. Kimin oynadığının pek önemi yok, önemli olan Beşiktaş’ın galip gelmesidir” dedi.

Antrenmanda üç eksik
Kara Kartal, Gençlerbirliği maçı için hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde basına kapalı olarak yapılan antrenmana sakatlıkları bulunan İbrahim Toraman, Mert Nobre ve Gökhan Zan katılmadı. Ayak tenisi oynayıp, çift kale maç yapan Siyah-Beyazlılar, bugün yapacağı son çalışmanın ardından saat 17.00’de kampa girecek.

Savunmaya ince ayar
Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde dün gerçekleştirilen çalışmada teknik direktör Mustafa Denizli savunma oyuncularıyla özel bir görüşme yaptı. Tecrübeli hocanın, forvet ile savunmayı karşılıklı çalıştırdığı ve sık sık oyunu keserek uyarılarda bulunduğu öğrenildi. Rakibin kontrataklarla çıktığına dikkat çeken Denizli’nin, çift kale maçta da uzun pas ve kanat organizasyonları üzerinde durduğu kaydedildi.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt