Maç nasıl sonuçlanır ?

• Beşiktaş kazanır

Votes: 61 37,9%
  • Berabere biter

Votes: 8 5,0%
  • Fenerbahçe kazanır

Votes: 92 57,1%

• Total voters
    161
augus demiş ki:
Anlamadığım olay şu tüm galatasaraylılar Beşiktaşı tutuyor ancak aralarında 3 puan fark var Fenerbahçe yensin Galatasaray Bucayı belki yener aynı puanda olurlar.Daha ne istiyorlar :twisted: nese:
Hiçbir futbol karşılaşmasında Galatasaraydan başka takımı tutmam [Türkiye hariç] summer1: Sadece bjk'nin kazanması daha iyi olacak. :curtain:

EmmaW

fener %63 bjk %29 oy almış cidden şaşırdım şuan yahu son 2-3 maça bakarak beşiktaş yenilirmi diyeceksiniz? fb ilk yarı gs ye fark atacaktı hani derbide? fb zor kurtulmadımı gs nin elinden bu maçta öyle olacaktır bütün puan kaybedilen maçlar birikti herkezin boğazına kadar geldi bu maçta patlama olacak inanıyorum.

EmmaW

ya cidden çift ön libero oynarsak kaçış yok ya her türlü beşiktaş :lol: tek önlibero oynarsak araya top sarkıp kaleciyle karşı karşıya çok pozisyon olabilir ama çift önlibero olup fernandes-aurelio(necip) oynarsa kaçış yokk :lol:

EmmaW

bjk basındaki haberlere göre böyle çıkacak
----------------Hakan

İsmail----Toraman-Sivok---Ekrem

--------Ernst,---Aurelio

Quaresma,---Guti, ------Simao,

-----------Almeida

ernst yerine fernandes oynarsa daha hayırlı olur aurelio mu necip mi konusunda ise benim gönlüm necipi ister ama aurelio oynar %95

Yukarı Alt