Maç nasıl sonuçlanır ?

• Beşiktaş kazanır

Votes: 47 60,3%
  • Berabere biter

Votes: 5 6,4%
  • Dinamo Kiev kazanır

Votes: 26 33,3%

• Total voters
    78
GNR demiş ki:
zuahahhaha çok yaşa kiev helal olsun ^^
sanırım sadece onune geleni almak ile bir yerlere gelinmiyecegini basta 8tas SK ve sonrasında tum taraftarları anlamıştır
daha gecen sene aldınız ilk sampiyonlugunuzu, artistliginiz bu calımlarınız kime? fb,gs alıstık derken bide **** ugrasıcaz? bu kayıp besiktasın degil türk sporunun kaybıdır. sözlerine dikkat et, seni alaşagı eden cok olur bu sitede. ! summer2:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
GNR demiş ki:
sanırım sadece onune geleni almak ile bir yerlere gelinmiyecegini basta 8tas SK ve sonrasında tum taraftarları anlamıştır
lool
Tipik ezik takım duygusu. Beşiktaşın yerinde hangi takım olursa olsun destekleriz biz.Burası Avrupa arenası Süper Toto değil. Burada Beşiktaş'ın veya başka her Türk takımının alacağı her bir puan ülke puanı olarak geri geliyor.
Çok yaşa kiev diyorsun da, Bursa-Rangers maçında topiclerde yaşa Rangers handikap attın gibi yorumlara benim dediğimin aynısını diyordunuz tüm Bursalılar şimdi o laflardan sonra bu dediğin yakışmadı.
Crisis demiş ki:
GNR demiş ki:
daha gecen sene aldınız ilk sampiyonlugunuzu, artistliginiz bu calımlarınız kime? fb,gs alıstık derken bide çöl hayvanlarıylamı ugrasıcaz? bu kayıp besiktasın degil türk sporunun kaybıdır. sözlerine dikkat et, seni alaşagı eden cok olur bu sitede. ! summer2:
Sadece sitede olacakğını zannetmiyorum. Gerçek hayatta böyle insanlar pek sevilmez.

GNR demiş ki:
Böyle insanları görünce gerçekten çok üzülüyorum. Ben beşiktaşlı arkadaşlarımla avrupa maçlarını izlerken beşiktaş gol attığında '' goool '' diye sevinirim. Sonuç olarak temsil ettiği ülke Türkiye'dir . Holiganlıkta bir yere kadar.

1-2 kişi çıkıyor yabancı takımlar lehine yazıyor,bütün Bursa taraftarına bağlıyorsunuz helal olsun.
@Crisis
Sende dikkat et laflarına.Bursayı o kadar küçümseme.Konu Bursa-Bjk kavgasına dönüşmesin.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Adith demiş ki:
1-2 kişi çıkıyor yabancı takımlar lehine yazıyor,bütün Bursa taraftarına bağlıyorsunuz helal olsun.
@Crisis
Sende dikkat et laflarına.Bursayı o kadar küçümseme.Konu Bursa-Bjk kavgasına dönüşmesin.
Eğer Beşiktaş hakkına, Türk takımı hakkında o lafları edebiliyor ise bir Bursa'lı, aynı lafları ben de sana ederim hiç de kusura bakma.

herkes benim yazdıklarım hakkında iş tutuyor. bir kisi cıkıpda su adamın yazdıgını editlemiyor. ben kendimi frenlemesini bilirim. inception benim yazdıgımı editledigin gibi o adamın yazdıgını editlesene ?! adam tahrik ediyorki tepki veriyoruz burda!

Wax Whine demiş ki:
Adith demiş ki:
@Crisis
Eğer Beşiktaş hakkına, Türk takımı hakkında o lafları edebiliyor ise bir Bursa'lı, aynı lafları ben de sana ederim hiç de kusura bakma.
Ben helal Kiev iyi oldu bu havalılara,portekizlileri alınca cok bir şey zannettiler kendilerini yazdımmı sana ? maçı izlerken kendi takımım gibi üzüldüm.

Adith demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Adith demiş ki:
@Crisis
Ben helal Kiev iyi oldu bu havalılara,portekizlileri alınca cok bir şey zannettiler kendilerini yazdımmı sana ? maçı izlerken kendi takımım gibi üzüldüm.
üzerine alınma o zaman? kasıtlı olarak sana söylenmis bir lafta yok ortada. Ortalıgı bulandıran o kendini begenmise bizim sözlerimiz!

@Crisis senin lafını üzerime alınmadım.Ww'nin lafı çok açık ortada.Üstüme alındım ve üzüldümde açıkçası.

Tiner etkisini yeni yeni göstermeye başladı.

ps:şakasına söyledim alınmayın hemen.

Üzüldüm açıkcası zayıf bir rakip karşısında bir üst tura ihtimali yüksekken kendi evinde böyle bir skorla yenilmek yazık gerçekten. :roll:
Pazar günüde biz geliyoruz [horny21

atar abi 4 tane bende yesem bende atarım :lol:

Anlamadığım konu şu q7 neden bu kadar seviliyor bjk de :P tamam yıldız oyuncu fakat şimdi takım 3-1 yeniliyor q7 hareketle adam geçmeye çalışıyor orta sahada ve kaptırıyor sonra koşuyo koşuyo topa doğru adam çarptırıyor q7'ye taç oluyor taraftar alkışlıyor q7 diye bağırıyorlar hiç anlamadım gitti :lol:

Kaleci olmakta ayrı bir zor 2 3 kurtarış yap kralsın takım hepten kötü ıslıklanırsın kendi evinde :lol: acaip ya bu bjk taraftarı.

Bu yaralı kartala haftasonu bizde Kocaman bir tekme vuralım 8) :mrgreen:

Yukarı Alt