Maç nasıl sonuçlanır ?

• Beşiktaş kazanır

Votes: 47 60,3%
  • Berabere biter

Votes: 5 6,4%
  • Dinamo Kiev kazanır

Votes: 26 33,3%

• Total voters
    78
İsmail köybaşı adeta deli iboyu niye kovdunuz der gibi oyun oynuyor. Yediğimiz 3 golde yan top. İşin kötü tarafı rakip atak yapmadan yan toptan golü çok rahat buluyor. 2. gol tam bir felaket ismail ne yapacağını bilemedi yahu üzerine gelen topa arkasını dönüyor. Çok şey yazmaya gerek yok , yazık. Dinamo Kiev'e de tebrikler vasat bir futbolla maçı ve turun kapısını araladı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
fark yaparlar demiştim biz bu işin kitabını yazdık kuzum 8)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Yazıklar olsun ya Hakan sana. Yemin ediyorum hıyarsın. Hani penaltıyı geçtim o 3 gol yenir mi? Hakem de ayrı bir mal. Quaresma'ya Almeida'ya Guti'ye yapılanları görmedi gitti Quaresma'ya kırmızı verdi. Geçmiş olsun Beşiktaş'ım. Yensen de yenilsen de seninleyiz.

Wax Whine demiş ki:
Yazıklar olsun ya Hakan sana. Yemin ediyorum hıyarsın. Hani penaltıyı geçtim o 3 gol yenir mi? Hakem de ayrı bir mal. Quaresma'ya Almeida'ya Guti'ye yapılanları görmedi gitti Quaresma'ya kırmızı verdi. Geçmiş olsun Beşiktaş'ım. Yensen de yenilsen de seninleyiz.
Taraftar başladı yavaştan futbolcuları ıslıklamaya.Durum vahim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ibosu falan mevzu değil kardeşim mevzu belli 4 Q7 guti ile koca takım yürümez daha 4 kişi almaları lazım.

ibrahim üzülmez-ibrahim toramanın kaptanlık kavgasından sonra deli ibo takımdan atıldı,takımın piskolojisini etkiledi.Deli ibo atılınca toramanıda oynatmadılar (sözde takım ici ceza) stoper bakımından vasat bir savunma. İsmail köybası mahalle macı havasına girmis topu kendi kendine dısarı atıyor. Gutiye ne olduysa bu macda hic top oynayamadı. Almeida desen 2. guiza vakası bildigin kendi boyuna yetecek topa zıplayıp göbegiyle vurmaya calısıyor. Bobonun yeri bile sacma adam sol kanat oyunu oynuyodu resmen halbuki koy ortalara adam cift yön calıssın. Ferrariden beklenmeyen vasatlık. Kaleci hakan desen allah bin belasını versin adi herifi hala takımın kalecisi olarak oynatıyolar. Hilberti kanatlara göndermedi schuster, adam resmen defans oynadı. Nobre ortayı iyi idare etmeye calıstı.Ernst yine aynı performans. Quaresma her topu aldıgında karsı takımın almeidası tekmelemeye baslıyodu ve ne bicim serefsiz bi hakemse karsı takımdan hic kimse kart görmedi. Genel olarak topu besiktas oynadı, golu d.kiev+hakem attı denilebilir. Ben böyle rezil bi mac hayatım boyunca izlemedim. Hakemin bizim takıma artıları olacak diye yorum yapıldı hafta ici tüm gazetelerde,ama görüldügü gibi 9 kisiye 12 kisi oynadık resmen (d.kiev+hakem, kalecisiz besiktas). Q7 nin bir el kaldırmasıyla sarı kart bi ayak kaldırmasıyla kırmızı kart gösteren hakemlerle dahada avrupada birsey yapamayız.

özet:hakemle dilinin,dininin,topragının aynı olması TÜRK takımı olmandan dolayı hic birseyi degistirmiyor.

Adith demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Taraftar başladı yavaştan futbolcuları ıslıklamaya.Durum vahim.
Her takımın iyi gün dostu olarak tanımladığımız taraftarı vardır hacım normal summer4: [Taraftar kendi takımına tepki gösterebilir ama maç esnasında futbolcularının morelini bozacak harekette bulunmamalı.Bu sezon Galatasaray taraftarıda çok yaptı bunu eekd1 ]

İsmail'in 18 yaşında amatör futbolculardan hiç farkı yoktu zaten.Q7 her zamanki gibi kaliteli futbol oynadı,hırslıydı ama en son yaptığı hareketde hiç yakışmadı.Geçmiş olsun [horny21

ps: Q7 'nin sarı kartıda kırmızı kartıda haklıydı bence :sfff:

Saçmalama q7 tekme attı çok net kırmızı kart.Almeida konusunda haklısın.

EmmaW

q7 atılmayı istedi
maç ise söyleyebileceğim tek şey
quaresma-hilbert :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
schuster'i ise bu maç dk55 e kadar destekliyordum taa ki ernst çıktı erhan girdi o dakikadan itibaren bıraktım schusteri
neyse temmuzda elenmektense şubatta elenmekte sevindirici

Yukarı Alt