Beşiktaş Denizli ile anlaştı
Beşiktaş'ta Mustafa Denizli dönemi başlamak üzere... Ertuğrul Sağlam'ın istifasının ardından teknik direktör arayışlarına hız veren siyah-beyazlı yönetim, tecrübeli çalıştırıcıyla prensip anlaşmasına vardı.
Teknik direktör arayışlarını sürdüren ve birkaç teknik adamla görüşmeler yapan Beşiktaş, son olarak Mustafa Denizli'de karar kıldı.
Yapılan görüşmeler sonrası, siyah-beyazlı kulüp eski millİ takım teknik direktörlerinden Mustafa Denizli ile anlaşmaya vardı. Tecrübeli teknik adamın Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü olmasına karar verilirken, başkan Demirören ve Denizli'nin şu sıralarda son detaylar üzerinde konuştuğu öğrenildi. Mustafa Denizli ile cuma gününe kadar resmi şözleşmenin imzalanması bekleniyor.
Mustafa Denizli ve Beşiktaş'ın adı daha önceki dönemlerde de birlikte anılmış, ancak tecrübeli teknik adam, siyah-beyazlı takımda bugüne kadar görev yapamamıştı. Denizli'nin adı son olarak Ertuğrul Sağlam'ın göreve başladığı 2007-2008 sezonu öncesi gündeme gelmişti.
59 yaşındaki Musatafa Denizli daha önce Galatasaray, Alemannia Aachen, Kocaelispor, Türkiye A Milli Takımı, Fenerbahçe, Vestel Manisaspor, Pas ve Persapolis'de görev yapmıştı.
Galatasaray ve Fenerbahçe ile lig şampiyonlukları yaşayan deneyimli çalıştırıcı, Galatasaray ile 1988-89 sezonunda Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası'nda yarı final ve 1991-92'de Kupa Galipleri Kupası'nda çeyrek final oynadı.
Fenerbahçe'yi tarihinde şampiyon yapan tek Türk teknik direktör olan Denizli, A Milli Takım ile 2000 Avrupa Şampiyonası'nda çeyrek final oynama başarısı da gösterdi.

Hayırlısı olsun bakalım zaman gösterecek adamın başarılı olup olamadığını ^^

Ps: Canım sıkıldı akşam haber koyayım dedim yahu özlemişim haber koymayı falan ^^

addIcFb

Aileden
hmzsnmz demiş ki:
Hayırlısı olsun bakalım zaman gösterecek adamın başarılı olup olamadığını ^^

Ps: Canım sıkıldı akşam haber koyayım dedim yahu özlemişim haber koymayı falan ^^
Koy Koy İzin verdim :mrgreen:

Yukarı Alt