1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Beşiktaş da ceplendi


 1. Unforgiven

  Unforgiven rank8

  Kayıt:
  13 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.506
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  GSM operatörü Avea ile mobil telekomünikasyon alanında işbirliğine giden Beşiktaş, taraftarlarına yönelik mobil hizmetleri resmi olarak KARTALCELL markası ile hayata geçirdi.

  [​IMG]

  “Konuşuyorsak Aşkımızdan” sloganı ile taraftarlara “merhaba” diyen KARTALCELL, tüm abonelerine Siyah Beyaz bir dünyanın kapılarını açıyor.

  Beşiktaş JK, KARTALCELL projesinde orta vadede 200 bin aboneye ulaşmayı hedefliyor. KARTALCELL, Swiss Otel’de gerçekleştirilen toplantı ile kamuoyuna tanıtıldı. Basın toplantısına Beşiktaş Futbol Klubü Başkanı Yıldırım Demirören, Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Yönetim Kurulu, Teknik Direktör Mustafa Denizli, Futbol Takımı, şubeler antrenör ve kaptanlarının yanı sıra; Türk Telekom Genel Müdürü Dr. Paul Doany, Avea Genel Müdürü Erkan Akdemir ve Avea Segment Direktörü Tunç Berkman katıldı.

  Toplantının sunuculuğunu tiyatro sanatçısı İlker Ayrık yaptı. Ayrık, esprili sunumuyla konukları bir hayli güldürdü. Teknik Direktörü Mustafa Denizli ve futbolcu Batuhan Karadeniz, Ayrık'ın isteği üzerine kürsüye gelerek esprilere ortak oldu.

  “Taraftarımız bu alanda da gücünü gösterecektir”
  Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu, yaptığı konuşmada taraftarlarımızın KARTALCELL'e verecekleri destekle bu alanda da kendilerini göstereceklerini söyledi. KARTALCELL bugün itibariyle geniş bir bayi ağı ile Avea Bayileri, yetkili Türk Telekom bayileri ve yetkili Kartal Yuvası mağazalarında taraftarlarımıza sunulmaya başlanmıştır. KARTALCELL tarifelerinden yararlanmak isteyen taraftarlarımız, faturalı veya faturasız hat seçeneklerini tercih edebileceklerdir.

  Avea Genel Müdürü Erkan Akdemir ise yaptığı konuşmada; “Avea olarak, kurulduğumuz günden bu yana spora özellikle de futbol alanında kulüplere destek vererek Türk futbolunun gelişmesine katkıda bulunuyoruz. Bu paralelde Beşiktaş Jimnastik Kulübü Futbol Takımı’nın beş sezondur sponsoruyuz. Şimdi de güçlü altyapımız sayesinde hayata geçirdiğimiz mobil telekomünikasyon işbirliği modelimiz ile siyah-beyaz renklere gönül verenlere hizmet sunmaya başlıyoruz.” diyerek bu model sayesinde Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Avea’nın güçlü altyapısı üzerinden, taraftarlarına kendi markasıyla kaliteli mobil iletişim hizmeti sunacağını belirtti.

  Gazetecilerin proje ile ilgili sorularını yanıtlayan Avea Genel Müdürü Erkan Akdemir ve Avea Segment Direktörü Tunç Berkman yanıtladı.

  Avea Segment Yönetim Direktörü Tunç Berkman ise konuyla ilgili soruları yanıtladı. Zamanlamanın doğru olup olmadığı sorusuna Berkman, ''Daha önce 3 kulüple bu anlaşmayı yapmıştık. Beşiktaş'ın bir avantajı var. Diğer kulüplerle belli bir öğrenme süreci yaşadık. Şu andaki tarife en rekabetçi tarife olacak. Çok hızlı bir şekilde Beşiktaş'ın diğer kulüplerin satış seviyesine gelecektir'' diye konuştu.

  Berkman, KARTALCELL'in yaklaşık 1.5-2 yıl içinde 200 bin aboneye ulaşmasını beklediklerini, bundan da kulübün 1 veya 1.5 milyon dolar gelir elde edeceğini söyledi.

  Basın toplantısında ayrıca KARTALCELL için hazırlanan mevcut futbolculardan İbrahim Üzülmez, Nihat Kahveci, İbrahim Toraman, Fabian Ernst, Filip Holosko’nun yanı sıra Beşiktaş’ın efsane futbolcuları Metin Tekin, Sergen Yalçın, İlhan Mansız, Pascal Nouma ve Less Ferdinand’ın rol aldıkları reklam filminin tanıtımı da gerçekleştirildi…

  İlhan Mansız’ın Almanya’dan, Pascal Nouma’nın Fransa’dan gelerek rol aldıkları, Ferdinand’ın Londra’da çekiminin yapıldığı reklam filmi, 13 Ekim Salı gecesinden itibaren TV’lerde ekrana gelecek.

  Basın toplantısında, Birol Can tarafından söz ve müziği yapılan KARTALCELL marşı dinlenirken, KARTALCELL maskotu da konuklarla yakından ilgilendi.