Yeni sezon öncesi yaptığı flaş transferlerle adından söz ettiren Siyah-Beyazlılar, Manchester City'nin Brezilyalı golcüsüyle son bombasını patlatacak. Masrafı, Demirören'in yeni şirketi M'Oil karşılayacak
Yeni sezon öncesi kadrosuna kattığı dünya yıldızlarıyla adından söz ettiren Beşiktaş, Manchester City'nin Brezilyalı golcü oyuncusu Robinho'yu da alarak transferdeki son bombasını patlatmaya hazırlanıyor. Brezilyalı forvet için en yüksek teklifi Siyah- Beyazlılar'ın verdiği öğrenilirken yönetimin oyuncu için 22 milyon Euro'yu gözden çık a r d ı ğ ı kaydedildi. Brezilyalı yıldızın maliyetinin ise Demirören Grubu'nun yeni şirketi M'Oil sponsorluğunda karşılanacağı sızan haberler arasında.

CİTY DE SICAK BAKIYOR
Robinho'nun bonservisini elinde blunduran Manchester City'nin oyuncuyu elden çıkarmaya sıc a k baktığı ifade edildi. Brezilyalı'nın haftalık 150 bin poundu bulan ücretini karşılamak istemeyen İngiliz yetkililer, gelecek teklifleri değerlendirmeyi planlıyor. Yabancı kontenjanını boşaltmaya uğraşan Beşiktaş yönetiminin önümüzdeki günlerde Robinho transferine noktayı koyması bekleniyor.

DÜREN KAFA KARIŞTIRDI
Bu arada önceki gün, "Robinho'yu mu bekliyorsunuz?" diyen Mete Düren'in bugün ise, "Gündemimizde yok" demesi kafa karıştırdı. Siyah-Beyazlılar'ın Bursaspor'lu Sercan Yıldırım. Oyuncuya karşılık Holosko, Ferrari ve 1 milyon Euro teklif edileceği öğrenildi.

Mete Düren q7 transferi öncesinde de ilgilenmiyoruz artık demişti ortalık sakinleşince basmıştık imzayı :P Şahsen umudum yoktu ama Mete Düren böyle deyince yine bir fırtına öncesi sessizlik mi yaratılıyor yoksa diye düşünmeden edemiyorum ^^

beşiktaş bakalım transferler olurda tutmaz ise nsl çıkıcak bu işin içinden hadi hayırlısı

Stoch ztn tarartarın sevgilisi oldu bile bir kere bebek yüzlü adam hırslı dünkü başta temposu son 10dk düştü o da hzr değil yani fnr tuncayın yabancı versiyonunu buldu eğer fener bu adamı takımda tutarsa şayet tutucak eğer satarsa taraftar isyan eder başta ben olmak üzere .fener tuncaydan sonra aradığı adamı buldu sonunda

Yukarı Alt