1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Beş yıllık eşi Mehmet Ali Erbil’le anlaşmalı boşanma


 1. Tolkien

  Tolkien rank8

  Kayıt:
  24 Şubat 2009
  Mesajlar:
  426
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Camlica * Istanbul

  Beş yıllık eşi Mehmet Ali Erbil’le anlaşmalı olarak boşanmaya hazırlanan Tuğba Erbil, geçen ay işadamı Önder Fırat’la Londra’daki Hakkasan’da yemek yerken çekilen fotoğrafları yüzünden ayrıldığı iddialarına ateş püskürdü.

  Aldatan kadın yakıştırılması yapıldığı için evliliği hakkında konuşmak zorunda kaldığını anlatan Erbil, “Asıl Mehmet Ali beni her meslek grubundan birçok kadınla aldattı” açıklamasını yaptı. Eşiyle anlaşmalı olarak boşanmak için avukatına vekâlet veren ve 4 yaşındaki oğlu Ali Sadi’nin velayetinin de kendisinde kalmasını isteyen Erbil, dava açılana kadar evden ayrılamadığını söyledi ve “Zaten boşanıyoruz, artık ne olmuş, ne bitmişi konuşmak da çok doğru değil. Ortada bir gerçek var yani... Onu da kim yakalarsa onun gazetecilik başarısı olur. Bir şey söylemiyorum” diye konuştu.
  Mehmet Ali Erbil ise 4. evliliğini yaptığı Tuğba Erbil’in iddiası hakkında sessiz kalmayı tercih etti. Bugüne dek hiçbir eşi hakkında konuşmadığını ifade eden Erbil, aile mahremiyeti açısından sessiz kalmayı tercih ettiğini belirtti. Tuğba Erbil’in ailesi de kızlarını boşanmaktan vazgeçirmek için devreye girdi.