Berbatov 12 milyon Euro
Golcü arayan Beşiktaş, Bulgar yıldız için Manchester United'ın kapısını çaldı. Kırmızı Şeytanlar da, Bulgar golcü de “Olur” dedi. Ancak Berbatov'un faturası, Kartal'ı zorlayacak gibi görünüyor.

Beşiktaş’ta Helsinki maçını gölgede bırakacak bir gündem maddesi var: Golcü transferi... Real?Betis’ten Mehmet Aurelio’yu renklerine bağlayan Siyah-Beyazlılar, diğer yandan kadrosunu bir golcüyle takviye etmek için var gücüyle çaba sarfediyor. Teknik direktör Bernd Schuster’in raporu doğrultusunda alternatifleri değerlendiren Siyah-Beyazlılar’ın, İngiliz devi Manchester United’ın dünyaca ünlü golcüsü Dimitar Berbatov’la bir görüşme yaptığı ortaya çıktı.

Schuster’le görüşülecek

Siyah-Beyazlı yöneticiler önce Manchester United’la, sonrasında Dimitar Berbatov’la masaya oturdular. 31 yaşındaki Berbatov için Kırmızı Şeytanlar’ın kapıyı 12 milyon Euro’dan açması üzerine Beşiktaşlı idareciler köşeye sıkıştı. Tecrübeli golcü, “Gelirim” dese de, yüklü maliyeti nedeniyle Siyah-Beyazlılar bu transferde geri adım attılar. Schuster’le yapılacak son görüşmenin ardından, Berbatov konusunda son karar verilecek.​

Guathema demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Guathema demiş ki:
Berbatov bjkde berbat oynar makara:
Sizin berbatınızı çıkarır bence makara:
ya yok ciddiyim bu adamı hiç beyenmiyorum nasıl yıldızı parladı anlamıyorum :popcorn:
Sir alex oynatıyorda sen anlayamıyorsan bir problem var d mi ama :lol:

@wW

Harbi hacım isme 12m euro verilmez gitsin arjantinden buanonotteyi alsın daha iyi bu kadarda istemezler o adama ^^

Yukarı Alt