Server
Flora
Takımı
Galatasaray
KB24 demiş ki:
Daha yeni geldim eve valla hala olayın şoku icindeyim.
Oysaki bugun cok sevincliydim notlar acıklandı hepsi yuksekti fakat gel gor ki şu kazaya kadar.
Dışarı cıkmam gerekti bir iş icin dolmuşa bindim fakat icimde bir şey vardı bir şeyler olacak bu dolmuşta dedim. Dolmuşcu sanırım acemiydi asırı hızlı suruyordu. Makas felan atıyordu.
Herhalde 100 km yi vurmuştu aniden kırmızı ışık yandı onunde araba vardı onundeki araba durdu ani fren yaptı bizim bu dolmuşcu. O hızla girdik ondeki arabaya bende şofor koltugunun arkasında oturuyordum. Ani frenle dolmuşun demirlere girdim bende fazla bir şey yok dolmuşun demrilerinden tutuyordum burnumu carptım kanadı felan. Yalnız yanımda bir kadın bir de erkek vardı. Kadın da demirlere carptı agzı-yuzu kan icinde kaldı. Bir adamında gozunde gozluk vardı umarım bir şey olmamıştır ona. Bizim dolmuşun onu dagıldı carptıgımız aracta baya ileri suruklendi. Dolmuşcu air bagden yırttı tabi.
Bugun benim icin bu kotu olayla bitti valla siz siz olun bir araca binerken gozluk takmayın aksi taktirde kotu şeyler olabiliyor. Şimdi olayın panigine kapıldım sizlerle paylaşayım dedim. Biraz dinlensem iyi olacak gercekten,
Herkese iyi forumlar diliyorum.

çok geçmiş olsun kuzum güzelce yat dinlen burnuna buz tedavisi uygula fazla morarmaz ve acımaz :muck:

TrowZeeN

Öğretiyorum
geçmiş olsun. bi keresinde arkadas dolmusta ayakta duruyodu, dolmuscu birden gaza basınca en arkadakinin kucagına oturmuştu. sonrasında 1 ay göremedim cocugu. bundan daha kötü olamaz heralde ^^

Yukarı Alt