Hayırlı ve uğurlu olsun.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) tarafından yapılan açıklamaya göre 25.01.2018 tarihinden geçerli olmak üzere Benzin grubunda 12 kuruş fiyat artışı bekleniyor.

PÜİS tarafından yapılan açıklamada "25.01.2018 tarihlerinde Motorin grubunda fiyat değişikliği beklenmemektedir" denildi.

BENZİN FİYATI NE KADAR OLDU?

Benzinin litre fiyatına son olarak 16 Ocak’ta 8 kuruş zam gelmişti. Bu zamla birlikte İstanbul’da benzinin litre fiyatı 5.65 liraya yükselmişti.

Bu gece uygulanmaya başlayacak zamla birlikte İstanbul’da benzinin litre fiyatı 5.77 lira olacak. Ankara’da ortalama 5.70 lira olan benzin 5.82 liraya, İzmir’de 5.67 liradan 5.79 liraya çıkacak.

Haber Türk

Ohh yarasın ne diyelim ki. Bazen her şeyin mübah olabileceğini düşünüyorum.

@Chorus. Kdv dahil ₺6 mi yoksa, ₺6 üzerinden yeniden KDV mi hesaplanacak?

@Chorus : Şimdi bu devirde ağızdan çıkanla , deftere yazılan aynı olmuyor.
Misal Pompa satış fiyatı der. KDV dahil demedik derler.
Bunu da neden diyorum her istediğini uygulayabilen bir meclis. İtiraz edemiyorsun. En fazla protesto edersin ondada ya gazlar ya döver :lol:

Bu arada ekstra bir +1 bilgi olsun diye paylaşayım :

RAFİNERİ FİYAT OLUŞUMU
Gümrüksüz rafineri fiyatı + ÖTV + EPDK payı = Rafineri Satış Fiyatı (KDV hariç)

Gümrüksüz Rafineri Fiyatı
Akdeniz - İtalyan piyasasında yayınlanan CIF Akdeniz ürün fiyatları anlamına gelir.

POMPA SATIŞ FİYATI

Dağıtım şirketi tarafından, depo satış fiyatı üzerine bayinin çeşitli masrafları ve bulunduğu bölgenin nakliye ücretlerinin de eklenmesiyle, tavsiye edilen pompa satış fiyatı oluşturulur ve bayilere bildirilir.

Son düzenleme:
Takımı
Fenerbahce
Honda sattık rahatladık ohhh makara:

Takımı
Fenerbahce
Evet baya hemde şuan bizde sandero var onun haricinde peugeot 301 veya symbol alıcaz 301 44 bin tl yeni sıfır symbol oda sıfır yeni 43 hangini karar veremedik.Bu arada devletin kıyagından yararlanıcaz ondan öyle fiyat :D

Takımı
Besiktas
Evet baya hemde şuan bizde sandero var onun haricinde peugeot 301 veya symbol alıcaz 301 44 bin tl yeni sıfır symbol oda sıfır yeni 43 hangini karar veremedik.Bu arada devletin kıyagından yararlanıcaz ondan öyle fiyat :D
Hondadan onlara geçince attan inip eşşeğe binmiş gibi hissedeceksin :D 301,symbol ve c-elysée kullandım,yakıt tüketimi konusunda aşırı cimriler ancak konfor açısından reziller.

Takımı
Fenerbahce
Bu fiyatlar nerde ? :D
İşte dedim ya devletin kıyagından yararlanıcaz makara:

Hondadan onlara geçince attan inip eşşeğe binmiş gibi hissedeceksin :D 301,symbol ve c-elysée kullandım,yakıt tüketimi konusunda aşırı cimriler ancak konfor açısından reziller.
Hemde nasıl sandero sürüyorum mesela kütük gibi yemin ediyorum. :D Yakıt konusu olmasa... :D

Takımı
Besiktas
İşte dedim ya devletin kıyagından yararlanıcaz makara:

Hemde nasıl sandero sürüyorum mesela kütük gibi yemin ediyorum. :D Yakıt konusu olmasa... :D
Dediğin gibi yakıt konusu olmasa keşke hiç.Lpg bile o kadar arttı ki artık arabaya tüp taktırmanın anlamı kalmadı,şuan honda fb7 var bizde şehir içi 30 lt lpg ile en fazla 250 km gidebildim bana çok geliyor yakıt tüketimi ama sürerkende ayrı bir keyif alıyorum :mrgreen:

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Dediğin gibi yakıt konusu olmasa keşke hiç.Lpg bile o kadar arttı ki artık arabaya tüp taktırmanın anlamı kalmadı,şuan honda fb7 var bizde şehir içi 30 lt lpg ile en fazla 250 km gidebildim bana çok geliyor yakıt tüketimi ama sürerkende ayrı bir keyif alıyorum :mrgreen:

Advsiz FB +7 Honda mı :mrgreen:

Yukarı Alt