Ya Beyler Size Sadece Diom Gerekmedikce İd Pw deişmeyin ! ! ! ! Evil or Very Mad
Cünkü Bug denen Lanet olay sızınde başınıza Gelebilir ! of :@ Deli oLcam yha :@@@ offf
BnmDe Charım Askıda Kaldı Ne zaman acılır ! Lütfen BilgiLerinzi Paylaşırsanız sevirim

SRO AVRUPA GELDİ OYUN AŞIRI İĞRENÇ OLDU :@ OFF YA ESKİ THİEF-HUNTER' LARI COK ÖZLIORUM ŞİMDİ SAÇMA SAÇMA OLAYLAR GELDİ OYUNA OFFFFF :@

GALİBA NE YAPACAMI BULDUM ! 1 BARDAK SOĞUK SUMU ICSEM NE ? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

istersen iç cünkü benimkide askıda kaldı bende içtim tam 23defa bug report yaptım verdikleri cevap 0 Crying or Very sad

YA OFFF :@@@@@@ 70 LVL İNT CHAR OFFFFFFFFFF YA AMA BAŞKA Bİ CHAR WARDI AYNI GUN ODA ASKIDA KALDI LVL 68 Dİ ODA ONUNKİSİ ACILMIŞ DUN OYUNDAYDI GORDUM :S BELKİ Bİ İHTİMAL BENİMKİDE ACILIR :S

Ama[D]ouS ` demiş ki:
bu askıda kalma olayı ne ya? bıraz daha acarmısnız Confused
oyuna normal login yapıyorsun

characteri seciyorsun oyuna gir diyorsun girer girmez 2sn gecmeden DC yiyorsun Crying or Very sad

dR.NooB demiş ki:
Ya Beyler Size Sadece Diom Gerekmedikce İd Pw deişmeyin ! ! ! ! Evil or Very Mad
Cünkü Bug denen Lanet olay sızınde başınıza Gelebilir ! of :@ Deli oLcam yha :@@@ offf
BnmDe Charım Askıda Kaldı Ne zaman acılır ! Lütfen BilgiLerinzi Paylaşırsanız sevirim

SRO AVRUPA GELDİ OYUN AŞIRI İĞRENÇ OLDU :@ OFF YA ESKİ THİEF-HUNTER' LARI COK ÖZLIORUM ŞİMDİ SAÇMA SAÇMA OLAYLAR GELDİ OYUNA OFFFFF :@

GALİBA NE YAPACAMI BULDUM ! 1 BARDAK SOĞUK SUMU ICSEM NE ? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
chara girebiliyonmu yiremiyon oyunda biri varmı diyor yoksa oyuna girdinmi 2 saniye sonra dc yiyon

Ya Saçmalık tamamen :@
68 lvl Full Str bowman char ıcın 70 lvl ınt char ve 55 lvl str glavıe char alıcaktım . Takas yani .Yakın bı arkadasımın charıyla tabiki . İşte charları verdık 55 lvl charı deiştim onda sorun yok 70 lvl charında ıd pw deiştim hemencık . Cafede deil . Hack olmadından eminim Wink . Hemen cafeye gidelim hava atalaım dedık gırdım yazdım ıd pw yanlış :S kafayı yedım cafeyı birbirne kattım Evil or Very Mad
http://www.silkroadonline.net den ıd pw yazıom olmuo pw deişmek istiom olmuo :@ Aynı gun 68 lvl bowmanda askıda olmuş ama askı olayını bugün öğrendım Confused onu dun oyunda gördum !
Yani ıd pw yanlış dıo maıl yanlış dıo bişe yapamıom Askı böyle bişe işte :S

dR.NooB demiş ki:
Ya Saçmalık tamamen :@
68 lvl Full Str bowman char ıcın 70 lvl ınt char ve 55 lvl str glavıe char alıcaktım . Takas yani .Yakın bı arkadasımın charıyla tabiki . İşte charları verdık 55 lvl charı deiştim onda sorun yok 70 lvl charında ıd pw deiştim hemencık . Cafede deil . Hack olmadından eminim Wink . Hemen cafeye gidelim hava atalaım dedık gırdım yazdım ıd pw yanlış :S kafayı yedım cafeyı birbirne kattım Evil or Very Mad
http://www.silkroadonline.net den ıd pw yazıom olmuo pw deişmek istiom olmuo :@ Aynı gun 68 lvl bowmanda askıda olmuş ama askı olayını bugün öğrendım Confused onu dun oyunda gördum !
Yani ıd pw yanlış dıo maıl yanlış dıo bişe yapamıom Askı böyle bişe işte :S
haCKED Crying or Very sad

ben senin olayından bişi anlayamadım

ama chara giremiyorsan vardır bir sebebi detective detective

bug reporting yap sitede

Tamamdır halletım rapor işini . Artık zamana kalmış aynı O alexanderdakı blade char gibi aynısı yha başka biri şuan oyunda demıo , oyuna gırınce dırek dc fln yok . :S ıd pw yanlış dıo mailde yanlış dıo :S off nese bakıcaz artıK Rolling Eyes

arkadaslar hack deil o hatayı gorenler için soyluyorum sadece char belli bir yerde bug da kalmıs ve oyunda gozukuyor ama oyunda deil chara kimse girmemiş durumda benim de kalmıstı 5 gun bekledim update oldu kurtuldu zamana ihtiyacınız var sadece sabır edin

bug olayında gereken tek şey sabır.Bazıları gibi yok charınız hacklendi yok patlatıldı zart zurt oldu gibi cümleleler kurarak insanları üzmeyin extraokk

Kajmer Bu arada bi gelişme olursa söle deişik bişiler olursa bilgilendirin Wink
Ya SaBıR....

İnş. bişi olmaz Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Yukarı Alt