beyler olay su ben 3 gundur foruma gırmıyorum islerden universitede okuyorum ama bu benım uyelıke bı tane a.q evladı gırmıs nasıl oluyosa gırmıs bende 1 gun once denedım uyelıkle gırmeyı ıd yanlıs gırıyorsunuz dıyo 80 lwl satacagım topıce bakam ıd aynımı dıye bı baktım J0K3R olmus bırı benım uyelıke gırıp butun mesajları edıtlemıs her turlu ibnelıgı yapmıs foruma bı gırdım kendı charımı satmak ıcın resımler yazılar yazdım yazdıgım hersey edit ve extradan 1 gunluk mesajlarını editleme dıye silme dıye banı yemisim ve ılk olarak actıgım topıclere bı baktım edit hepsı ve Alexsander2 arkadasın dedigi hıc bır seyden anlamıyorum bana o kadar beddua etti neden acaba ben bırıne kotuluk mu ettım solesın ne yapmısım ayrıca extra hacım benim uyelıke nasıl gırıyolar heack yemis cunku ben oflıne oluyorum online gosterıyo yanı bırıde benle beraber gırıyo butun pıclıgı yapıyo ben beddua yıyorum sımdı sıfremı degistirmek ıstıyorum nasıl olcak?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öncelikle geçmiş olsun diyorum, yapılacak birşey yok giden gitmiştir yeniden mesaj açmak zorundasın malesef.

üyeliğinizin şifresini kolay tahmin edilir yapmayınız bu kadar basit sisteminizde trojan keylogger barındırmayınız sorun olmaz.

hacım hersey ıcın saol buldum degistirmeyıde sıfre saol hacım.

gecmis olsun mesajlarini tekrar editlemen gerekicek heralde... sifreni kolay bulunmicak yazi we rakamlardan olusan karmasik bisi yaparsan cok daha iyi olur

saolun ama yapcak elde bısey yok endorpınınde heacklemısler ıd de degıstırmeye kalkmıslar ama onunkını degıstırmemısler ıd benımkı degısmıs allahından bulsun bunu yapan gıren

Ronin demiş ki:
Geçmiş olsun..

Yukarı Alt