1. Reklam

1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      erix

Benim Üyelik Heacklenmis

1. J0K3R

J0K3R rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler olay su ben 3 gundur foruma gırmıyorum islerden universitede okuyorum ama bu benım uyelıke bı tane a.q evladı gırmıs nasıl oluyosa gırmıs bende 1 gun once denedım uyelıkle gırmeyı ıd yanlıs gırıyorsunuz dıyo 80 lwl satacagım topıce bakam ıd aynımı dıye bı baktım J0K3R olmus bırı benım uyelıke gırıp butun mesajları edıtlemıs her turlu ibnelıgı yapmıs foruma bı gırdım kendı charımı satmak ıcın resımler yazılar yazdım yazdıgım hersey edit ve extradan 1 gunluk mesajlarını editleme dıye silme dıye banı yemisim ve ılk olarak actıgım topıclere bı baktım edit hepsı ve Alexsander2 arkadasın dedigi hıc bır seyden anlamıyorum bana o kadar beddua etti neden acaba ben bırıne kotuluk mu ettım solesın ne yapmısım ayrıca extra hacım benim uyelıke nasıl gırıyolar heack yemis cunku ben oflıne oluyorum online gosterıyo yanı bırıde benle beraber gırıyo butun pıclıgı yapıyo ben beddua yıyorum sımdı sıfremı degistirmek ıstıyorum nasıl olcak?

2. Chorus

Chorus Admin

Beğenilen Mesajlar:
    255
    Ödül Puanları:
    83
    öncelikle geçmiş olsun diyorum, yapılacak birşey yok giden gitmiştir yeniden mesaj açmak zorundasın malesef.

üyeliğinizin şifresini kolay tahmin edilir yapmayınız bu kadar basit sisteminizde trojan keylogger barındırmayınız sorun olmaz.

3. J0K3R

J0K3R rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hacım hersey ıcın saol buldum degistirmeyıde sıfre saol hacım.

4. Excrea

Excrea rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gecmis olsun mesajlarini tekrar editlemen gerekicek heralde... sifreni kolay bulunmicak yazi we rakamlardan olusan karmasik bisi yaparsan cok daha iyi olur

5. Ronin

Ronin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarım
    Geçmiş olsun..

6. J0K3R

J0K3R rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saolun ama yapcak elde bısey yok endorpınınde heacklemısler ıd de degıstırmeye kalkmıslar ama onunkını degıstırmemısler ıd benımkı degısmıs allahından bulsun bunu yapan gıren