Yahu o kadar emek werdık , blmem neler yaptık adam pm attı bana you banned die uyarı yok direk banned. ! bunlar varya tamamen iSro özentileri hemen şöyle açıklıyorum ;

İsro bot yasakladı ne yani sendemı yasaklıcan ? sen iSro yamı bağlısın? yazık ya bunların alayı özenti
adam sabah 9 da pm attı you banned dedi hop ban yedik ! yahu sw 'de okadar 100 oldu blmem ne v.s o 100 lv ller eliyle kastı dme summer7: summer4: summer2: saçmalık yahu! neyse bi hikayenın daha sonuna geldik :lol:

Kasada 450m para - 10 d itemler-bow- war satılıktır -Acc ile werılecektır -- 450m gold + bütün itemler 30 TL

Ve buda en son :!!&%&!

Lanet girsin böle pServer'e İsro gidiyorum ben 8)

galiba seni GM yakalamadı seni Brain Peak da şikayet ettiler :D:D global attılar Adım gibi eminim nick snn nickdi :D

Sr04EveR demiş ki:
galiba seni GM yakalamadı seni Brain Peak da şikayet ettiler :D:D global attılar Adım gibi eminim nick snn nickdi :D
ewet ordan yırttım sora bu gün constansitinede 92 lerde kasarken ban yedim

Servera küfür ediyosunuz ama ban yediinde bot çalışıyormuş bundan büyük sebeb olamaz sanırım.

bcabbar demiş ki:
Bro banlanmış charı nasıl satıyorsun anlamadım?

Charı satmıyorum Üyeliği satıyorum üyeliğin kasasında 500m gold var. itemler - elxrler onlar duruo yenı bi üyelik aç acc in içnden kasadan al herşeyi, dewam et oyuna

illegal oyunlara sardığınız sürece daha beteri gelsin başınıza onların yaptığı suçsa sizinkisi 2 katı!

Yukarı Alt